Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz joey04 #28 üzenetére

    Ez nem bátorság kérdése ,hogy ki mit ír le. (Nha jó azért az ,mert sokszor lehetne olyanokat írni (nem az oldal szerkesztőit kritizálva) ,hogy secc pec végleges ban-t kapnék XD).. A szórakoztató ipar egy jó nagy lufi és ténylegesen pillanatok alatt átalakulhat a helyzet. A mesterségesen gerjesztett igények bármikor ellillanhattnak és akkor is megszűnnek a munkahelyek... (lásd pl.: netbook) A komáromi Nokiaban lévő emberek munkahelyét akkor is lehetne félteni , mikor a nokia egy rossz készülékkel rukkol elő (a közép és alsó kategóriában)... Illetve jönnek emberek sokszor okkal vagy épp ok nélkül fikázni azt ezzel több szász vagy ezer vevőt befolyásolnak (nem csak egy magyar fórumra gondolok ,hanem úgy általában.)... Vagy ,ha a blackberry-k nem fogynak jól ,akkor meg a Jabil(Tiszaújváros)-ban építenek le.

    AnDante nyilván nem tudatosan írta ezt illetve máshogy szánta mint ahogy nekem vagy sokaknak átjött. De ,én tényleg szürreálisnak tartottam. Az jutott eszembe ,hogy több ezer fő áll sorba egy gyakorlatilag divatkellékért (mert nincs jobb dolga) és hogy akik nem álltak ott önmarcangoló viselkedésbe kezdenek és sírógörcsök közt olvassák a hírt ,hogy ők 1 hónappal később kaphatnak csak Ippeddet.... "De a Hiba nem az ön ,hanem az én készülékemben van"

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák