Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Nekem Windowsos telóm van, az alapból tudja az azonosító nélküli hívást elutasítani... Sőt, még olyat is be lehet állítani, hogy beírsz mondjuk 3 vagy 4 számot, és ha olyan számról hívnak, amiben az a néhány számjegy ugyanabban a sorrendben szerepel, azt is elutasítja. Meg persze konkrét számokat is lehet tiltani.

    Visszatérve a vásárlókra, azért a pofám leszakad, hogy milyen lusta disznó emberek vannak. Kb. 10 perce hívott egy csávó, hogy a jófosáson látta a hirdetésemet, azonnal kell neki a cucc, hova menjen érte. Mondom XVI. kerület, Nap utca. Az király, Ő is XVI. kerület, Imre utca. De most nézi, nagyon messze vagyunk, nem tudok elébe jönni? :F Mondom bocs, de nem megyek sehova, főleg egy ilyen filléres cuccal, ráadásul kerületen belül. Erre elköszönt... Biztos addig telefonálgat, míg nem talál egyet a saját utcájában. Ahhoz képest, hogy rendkívül sürgős neki, még kerületen belül sem jó... :W

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák