Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz myckie2 #8 üzenetére

    Megvan még a telefon, de az új már nem BB és ez már csődeljárást okozhat! főleg, ha sok BB-s nem kér a szutyok droidból! Nem azért vettem BB-t, mert droidot akarok látni a telefonon.

    (#9) Blyan: De oda is BB OS10-es kellett volna, Z széria már nincsen, van helyette Leap, Q széria sem kapható, van helyette Classic és Passport. A Passport volt opció, de a jövőbeni támogatás hiánya illetvce kérdőjelessége miatt, inkább nem,

    (#10) icezozo: Már akinek jött frissítés!

    (#11) moleculez: Igen már egy ideje (pár éve) használok BB-t, sőt nagyon is szeretem a Hub egyszerűen zseniális, sehol máshol nincs ilyen, de fejleszteni b@sznak! Droidos kompatibilitás fejlesztése meg most a droidra való átállás helyett a saját OS-t kellett volna fejleszteni és nem csak immel ámmal. Plusz olyan fejlesztőeszközöket készíteni és kínálni ami vonzóvá és gyorssá teszik a fejlesztéseket BB OS-re. Pl meg lehetett volna állapodni a Unity-vel, hogy az aki BB OS10-re fejleszt ingyen megkapja a Unity-t, vagy hasonló. Vonzóvá, érdekessé kellett volna tenni a felhasználók számára a BB OS-t és kihangsúlyozni miben más, miben több, miben jobb, mitől egyedi és ez milyen "cool".

    És azért is marha mérges vagyok, mert nem igazán van választás. Van iPhone, van valami szutyok droid, és van valami még förmedvényebb Windows Phone. Lényegében nincs választási lehetőség. Kellene még vagy 3-4 OS a piacra, hogy a felhasználóknak legyen választásuk.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák