Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    2001-2002: alcatel one touch club
    2003: alcatel 311
    2004: ericsson t28
    2005: siemens mt50
    2006: samsung x160
    2008: valami ótvar "csúszkás" samsung (nem emlékszek már pontosan, b500 tán? utáltam nagyon)
    2008: samsung l700
    2011: lg wink (majdnem annyira rühelltem, mint a csúszkás samsungot)
    2012: zte skate
    2014: alcatel idol
    2016: samsung a3 (2016)

    ui: ezek közül a samu x160 és az l700 még mindig megvan... 1éve még az l700-at használtam ébresztőnek, csak a töltője azóta kihalt

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Meggyi001 #66 üzenetére

    lg t310 wink volt a pontos típusa... legelső érintőképernyős telefonnak megvettem kb a legalját... utáltam... a szoftver is béna volt rajta, lassú is volt, időnként meg nem jelezte ki a hívásokat... :( a skate-el nem volt bajom, nem is porosodott be, csak idővel "kinőttem" ...próbáltam romolgatni, de egyik sem vált be igazán, így visszatettem a gyárit és eladtam... utána az alca-t sajnáltam, mert évekig ment gond nélkül és utána egyik pillanatról másikra kidöglött benne valami, mert nem hajlandó írni a ramot és folyamatosan crashel rajta minden app (annyit meg nem érne, hogy fussak vele pár kört, pihen a fiók mélyén... a samu leváltotta és ez kőstabil)

    ui: elfelejtettem, céges mobilnak meg van egy xperia m2 már 2 éve... ezzel sem volt eddig bajom... otromba megoldás, de a skate óta első dolog, hogy veszek egy vaskos szilikontokot a telefonokra: nem valami szép, de bírják a leesést, ha pedig eladásra kerül a sor, olyan állapotban maradnak, mintha vadonatújak lennének :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #44 üzenetére

    közben eszembe jutott, mi maradt ki:
    2004-2005 környékén: ericsson r600 ...az akkuja adta fel, de imádtam ezt a telefont :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz South Velen #88 üzenetére

    2002 nyarán 1.5hónapot melóztam jászberényben a hűtőgépgyárban, 3műszakban, diákmunka címszó alatt... akkor még az alcatel one touch club-om volt, ami elpusztíthatatlan egy telefon volt, olyan töltővel, amibe bele kellett állítani... 1óra alatt töltötte fel teljesen, a kijelzőnek narancs háttérvilágítása volt és talán 2sor fért ki rá... na, a gyárban melóztam, aztán ahogy megjött augusztusban a komoly fizetés, elindultam félegyházán a kiszemelt alca311-ért: körbejártam az összes (akkor még) westel boltot, de sehol nem volt készleten... elkapott az ideg, átjöttem kecskemétre és itt sem volt egyik üzletükben sem... bementem az első vodkás boltba és ott azonnal kaptam :B persze akkor még kártyásat... onnantól kb 2006-ig maradtam náluk, de a telefon többször cserélődött... a 311-es nem lett kedvencem, de pár évet kibírt nálam... kicsi méret, 0 antenna, normálisabb felbontású többsoros kijelző, beépített játék... ja és az elődjét nővéremnek adtam, mert szülés előtt állt nem sokkal, költözködtek és nem kötötték még át nekik a vezetékes telefont... 4-5 évet lehúzott még nála is, csak 1szer kellett akkut cserélni :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák