Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Nekem csak pár mobilom volt, pedig már majdnem 20 éve mobilozom.
    1. Nokia 5110. 1998 környékén kaptam, céges mobil volt.
    2. Nokia 3510. 2000 körül jött, szintén céges (még mindig megvan, elvileg működik).
    3. Nokia 6021. Pár évvel későbbi, még mindig céges. Az asszony kimosta (!), így pár hétig visszatértem a 3510-re.
    4. Nokia 7390. Ez már nem céges cucc. Az asszony kapta ajándékba (előtte 2 héttel vett magának új mobilt, szóval picit pipa volt; a kettő készülékből ezt kaptam én).
    5. Nokia 5800 XM. Szintén saját, az első okosteló (Symbian). Szerettem, de sajnos az oprendszer behatárolta a felhasználást (alig volt app, már nagyon terjedt a droid).
    6. Nokia ??? Közben cserélték a céges mobilt, de már nem emlékszem mire (elég gagyi cucc volt, a céges kártyát használtam a saját mobilomban).
    7. Sony Xperia U. A nagy tévedés. Ebben a stádiumban elég sok gondom volt a droiddal (nyilván a telefon miatt is).
    8. Nokia Lumia 520. Céges mobil, windowsos ökoszisztéma. Az Xperia U után felüdülés volt, bár a fél giga RAM olykor akadályozott.
    9. Motorola Moto G 3. Bő egy éves, saját készülék. Elvagyok vele: amire nekem kell, azt tudja, bosszantó hibák nélkül (bár a wifivel szenvedtem egy darabig: a saját routerrel nem voltak barátok, de jött egy pár frissítés, és a probléma megoldódott).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák