Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz Drp81 #436 üzenetére

    Nem annyira funkció, mint inkább elérhető legjobb hardverkomponens:
    - Olcsóbb verzióban (8, XR, 11) is HD-nál nagyobb felbontású OLED kijelző, lehetőleg 90Hz-es.
    - Kisebb notch
    - Még keskenyebb káva
    - Nagyobb akkumulátor
    - Képernyőbe épített ujjlenyomatolvasó (mert miért ne?)
    - és persze USB Type-C
    - Alapból gyorstöltő
    Apróságok. Csak jöhetnének/jöhettek volna korábban.

    @ViSAS:
    Nem azt mondom nincs változás, csak hogy nem elég ösztönző számomra. Talán jövőre jön egy új, Ive-mentes dizájn.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • adomok

    tag

    válasz Drp81 #436 üzenetére

    A hasznosság elég szubjektív dolog, de én mondanám a vezeték nélküli visszatöltést (párom telóját sokszor töltötte már az enyémről) és ha már ennyire ki van emelve, hogy a proci minden más mobilt agyonvág, lehetne egy klassz desktop mód a telefonban, amihez akár eladhatna egy csilivili dokkolót (bár vezeték nélküli megoldás lenne az igazi) és számos egyéb perifériát, jó drágán az apple. Máris értelmet nyerne számomra ez az árazás, ha valóban egyetlen eszközzel tudnék irodai munkákat végezni, kiváltva egy irodai laptopot (persze itt még szoftveres korlátok is vannak).

    Én megfordítanám a kérdést: milyen hasznos (más mobilban nem elérhető) funkcióra használja jelenleg az Iphone, a világ legerősebb hardverét? (a kamerás témát most hagyjuk, mert ha csak ennyire, akkor fele árban vegyünk inkább egy videókamerát, ami körberöhögi a mobil megoldásokat).

    Én is napi szinten használok ipad-et (nagyon szeretem is), de sajnos az iphone (ilyen árakkal) eddig nem győzött meg, pedig többször próbálkoztam.

    Ettől még semmi problémám nincs azzal, hogy valaki megveszi ezeket az eszközöket, inkább csak kíváncsi vagyok az apple használók véleményére.

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Drp81 #996 üzenetére

    "Miért is fontos, hogy a tyúk volt-e előbb, vagy a tojás? "
    Azért, mert a többi pajkos kis tyukocska tojásai már rég kikeltek, és a kiscsirkék kukaccal a szájukban rohangálnak, mire ez az i-tojás lassan és kínosan repedezni kezd...

    eladogeppc - "a 18W töltő, no meg a... a..... aa......"
    ..zt a 18 Wattot kár volt leírni, annyira csekélyke ahhoz képest amit a kínai utánzatok már 2 éve tudnak... :DDD

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • adomok

    tag

    válasz Drp81 #996 üzenetére

    Köszi a választ, amit el is fogadnék, ha nem ez lenne az állandó fő üzenet. Akkor hivatkozzunk erre tapsviharban, ha mellé tesszük, hogy ez miért is jó az egyszeri usernek. Természetesen ezt gondolom a többi csúcstelórol is, de úgy gondolom, hogy nem ezzel érvel már régen a sok konkurens gyártó. Ezért is kérdeztem a nálam tapasztaltabb felhasználóktól, hogy mire használja a rendszer ezt a hardvert? Főleg annak tudatában, hogy a másik állandó érv a márka mellett, hogy több generáció megkapja az aktuális ios verziót, tehát nem ahhoz kell atomerőmű. Ez éppen öngólnak tűnik, olyan mintha azt üzenné, tudom én is amit a többiek, csak sokkal erősebb proci kell hozzá. Szerintem amit példaként említettem (desktop mód) releváns lehetne, ilyen erőforrás mellett. Laikusként nem látok más olyan felhasználást jelenleg, ami indokolná ezt pontszám méregetést egyik oldalon sem. Egyébként most tesztelgetem az ipados-t, pont azért, hogy kiváltsam az otthoni laptop használatot.

Új hozzászólás Aktív témák