Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz SkyLine3000 #37 üzenetére

    Évek óta, kb. 8 éve felhőbe tárolom az összes fontos banki stb. jelszavamat, eddigi barátnőim pucér képeit :) és több privát dolgot, fontosabb archivált mailt ilyesmi.
    Egy igen erős jelszóval védett True illetve most már VeraCrypt konténerbe. Mivel ez az app multiplatformos, winen droidon linxon pár kattintással bárhol bármikor hozzáférek, telefoncsere, hardver meghibásodás (megdöglött a hdd), oprendszer reinstall esetén pár perc alatt ott van és mindig szinkronba van minden eszközön a tartalma.

    Mondj ennél praktikusabb és mégis atombiztos megoldást.

    Témára vissza, én 1 éve cseréltem a döglődő 512-es háttérvinyómat 1 terásra de minek, jelenleg 34%-a foglalt, az elérhető online tartalomfogyasztás, a netes tv korába ki tölt meg több terát filmekkel, minek..? Letöltesz egy filmet és az örökké megmarad, minek, megnézed hetene, dehogyis. Ez is kb. a farokméregetés esete, ki lehet posztolni a fészen hogy nekem bizony 12 terányi filmem és 15000 családi fotóm van a gépemen+letöltöttem a fél internetet..? Mással meg hogyan lehet terákat elfogyasztani, én sosem értettem ezt a tárhelymizériát. Bár én már lehet öreg vagyok. Egy 32-es telefonnal élek, amibe 17G szabad. Na most biztos páran megszólnak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák