Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VChris

    csendes tag

    válasz sunone #46 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszod. A PC Suite 7.0.7-es verzió már fent figyel a gépemen, és gyönyörűen szinkronizálja a telefont az Outlookkal. Contacts, To-Do, Calendar.

    A telefonkönyvet időközben feltöltöttem az autós rendszerre. Nem ment az autóból, megpróbáltam a telefonból átküldeni, az már ment. Viszont még mindig gond van, mert amikor elindítom az autót, automatikusan csatlakozik BT-n keresztül, viszont most ha a telefontról indítok egy hívást, vagy azon fogadom, akkor tökéletesen működik a kihangosító, de ha az autó kormányán lévő vezérlőkről indítok, vagy fogadok, azonnal bontja a BT kapcsolatot. Fogalmam nincs mi lehet ez. Nincs rá tipp?

    Ha lesz frissítés, akkor azt a PC Suite-on keresztül tudom majd telepíteni a telefonra? Hol tudom megnézni, hogy mikor lesz frissítés a telefonom szoftveréhez?

    És tud valaki abban segíteni, hogy tudok telefonálni a telefonommal??? :)))
    Még mindig nem tudok hívást kezdeményezni számokkal, csak a telefonkönyvből. Külön menü van arra, ha számot akarok tárcsázni??? Én ilyet nem találok. Miért nem működik a szám tárcsázára???

Új hozzászólás Aktív témák