Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lck

    senior tag

    válasz Valzor #43 üzenetére

    Szia !

    Összességében elégedett vagyok. A rendszer sima, gördülékeny. Aksi nagyon jól bírja.

    Járt hozzá pl. egy töltős dokkoló " Smart Charging Station " - amiben használaton kívül tartom. Normál töltési mód esetén ez mindig 100 % ig töltené, de beállítható hozzá egy un. "Akkumlátor védelmi mód". Igy csak 60 % ig tölti fel - ez pl. nagyon bejött nálam.

    Egy dolg van ami kicsit zavar: Netflix lejátszáskor a kép darabosnak tűnik, mintha csak 25 képkocka/sec. lenne. Érdekes módon minden egyéb videolejátszás ( youtube, egyéb videók ) teljesen simán fut rajta. Csak a Netflix appnál ilyen ?!?!

    Olyan van benne hogy "Munka mód" , gondolom ez lehet a "Productivity mode". Valami fokozott egér és billentyűzet támogatást ír a beállításánál. Tálca, meg ablakos megjelenítési funkciókat láttam benne. De nem nagyon foglalkoztam vele.

    A billentyűzetes tokot nem tudom. De ha van ez a "Munka mód" akkor lehet hozzá. Gondolom valahol rá lehet keresni.

  • lck

    senior tag

    válasz Valzor #46 üzenetére

    A Banggood linknél, a felhasználók nagyon jókat írnak róla.
    Mikor kérdezted hogy mennyire vagyok elégedett vele, kicsit bajban voltam, mert ez az első tabletem. :) De akkor talán nem lőttem nagyon mellé.
    Persze a 85 ezer is jobban hangzik mint az általam kifizetett 116, de egye fene nem bánom. Illetve a hozzá kapott dokkoló is tök jó, biztos ér az is egy tízest.
    Annyi előnyöm is van, hogy az enyémen már eleve a Dr.NX által linkelt global ROM van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák