Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T_zsolT

    csendes tag

    Üdv!

    Ma vettem én is egy ilyen okos kis karpántot, reméltem minden rendben lesz, de a korábbi aggodalmak, vagyis hogy nem akar párosodni, nálam is előjött, hiába jelenik meg Wear-ben a Band2 pro nem párosodnak :( ...

    Többek állítása szerint a decemberi frissítés tette be a kiskaput, szóval korábbi Huawei Wear és Huawei Mobile Service verziót is előkotortam az internet bugyraiból, de továbbra is semmi. Ja igen a telefonom nem mai darab, Honor 4C.

    Azán a play áruházban a következő kommentre találtam:
    "Kedves Huawei tulajok! Én sem tudtam párosítani a p8 lite telefonomat a band 2 pro karkötővel,ezért még december végén írtam a Huaweinek a problémáról. Akkor azt a választ kaptam,hogy egy frissítéssel meg fogják oldani a fejlesztők. A héten ismét rájuk írtam ez miatt,most azt a választ kaptam,hogy "a készülék egy elavultabb bluetooth technológiával van ellátva (4.0),míg az okosóra egy jóval korszerűbb 4.2-es bluetooth kapcsolatra képes,ezért nem teljes értékű a kapcsolat a két eszköz között" A végén még azt is közölték,hogy ezen semmilyen szoftverfrissítéssel nem tudnak változtatni. Hát...köpni-nyelni nem tudtam,de sajnos ez van."

    Ezt esetleg megtudja valaki erősíteni? az enyémben (Honor 4C) is csak Bluetooth 4.0 van...

    A válaszokat előre is köszönöm.

  • T_zsolT

    csendes tag

    válasz scyllarus #551 üzenetére

    Igen, ahogy nézem a G620S-ben is 4.0 BT van, viszont tudja az Low Energy technológiát, viszont a 4C-ben nincs benne. Lehet ez az oka?

    (bár a P8 Lite-ok is tudják a LE-t, azok mégsem működnek, úgyhogy nem igazán értem... neked a legfrissebb Wear van fent?...)

    Attól tartok, ha ez a gond, akkor a 4C-vel gyakorlatilag nem tudok okoskarkötőt párosítani, mivel mindegyik BT LE-t használ... :(

    De lehet teljesen vakvágányon vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák