Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • so_ha

    senior tag

    válasz so_ha #476 üzenetére

    Egy kis tapasztalat a szíjjal kapcsolatban. Eredeti Huawei-t nem találtam, így a németektől rendeltem utángyártottat (az AliExressen is lett volna, de ez hamarabb ért ide, és talán minőségibb termék). Óracsat szerű szíjat sehol sem találtam a karperechez. A csomag 1 hét alatt ért ide Németországból. A csomagolás, és a szíj anyaga is igényes, de ami fontosabb, hogy a becsatolos/patentos része sokkal erősebben rögzíti a szíjat, mint az eredeti, azaz kizárt, hogy véletlenül lecsatolódjon, ahogy itt korábban már valakinek leesett bringázás közben, és mire megtalálta, már egy kocsi átment rajta. A csomagban a szíjhoz mellékelnek egy mini csillag csavarhúzót, és 2 db csavart is (a csomagban 2 szíj volt, egy kék, és egy fekete színű, ezért 1-1 csavarhúzó, és 2-2 csavar is volt hozzá). Én egy kis pálmafix ragasztóval is megerősítettem a belsejét.

    A párom 6 hónapja éjjel-nappal viselte (szó szerint), és elképzelhető, hogy a szíj nem "szereti" a krémeket, és egyéb vegyi anyagokat, és ezért tágult meg az óra csatlakozásnál, és esett le róla. Így jótanácsként hiába vízálló, fürdés, mosogatás egyéb "vegyianyag" (tusfürdő, mosogatószer ... stb.) használatakor érdemes levenni a kézről. A kwmobile szíján nincs Huawei embléma a csaton, de sokkal stabilabban kapcsolódik a másik szárba, mint a gyári szíj.

    Én innen rendeltem: mobilepartner-berlin
    De ez is ugyan az: kwmobile

Új hozzászólás Aktív témák