Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Jank #1504 üzenetére

    Pl abban több hogy tudod használni arra is amire kell, lehet benne úszni :)
    A GPS megléte és az IP68 besorolás már eleve többletet jelent árban, ráadásul a Makibes-nél én nem találtam leírásokban még IP67-es hitelesítést sem, csak a leírásban annyit hogy hétköznapi helyzetig cseppálló.
    A Huawei akksi kb kétszeres üzemidőt ígér a leírások alapján.
    Véleményekben-tesztekben azt írták, hogy a Makibes eléggé karcolódik, a Huawei nálam nem karcolódott eddig. De ezt csak olvastam, szóval ezt te tudod megmondani, mennyire valós.
    Illetve -bát ez lehet sokaknak nem szempont- itt vannak egyéb eszközök is, nekem pl mérlegem, és a közös app ezeket mindet egy helyen kezeli.
    Azt is írják, hogy nyugalmi állapotban pontos a pulzusmérés, felfokozottban nagyon eltér. A Band 2 Pro-ban is van eltérés, de nem nagy, nálam mellkaspánthoz képest 6-7bpm minusz volt 140-150bpm magasságában, nyugalmiban meg kb pontos. De ezt is csak olvastam, ha összehasonlítottad és nálad pontos volt, akkor ez ugye nem szempont.
    A szoftveres képesség úgy néz ki jobban fel van turbózva a Makibes-ben bár én pl nagy részét nem használnám, meg annyival jobban is meríti, de ez személyes vélemény.
    Mondanám a fejlesztési költséget is különbségnek, de nem tudom a Huawei-ben mennyi lehet :D

    Persze abban is biztosan van igazság, hogy a Huawei feliratért is fizetsz.
    A közvetlen usb töltést nem értettem, amit láttam képeken azokon kb ugyanolyan pattintós töltője volt, mint a Band-nek.
    Az elhagyott telefon jelzésnek számít, ha jelzi a BT kapcsolat megszakadását? ;]
    Nálam az volt a kérdés, hogy Mi Band 3 legyen, vagy ez (Mi Band 2 volt előtte). Hozzád hasonlóan Huawei telefon mellett használom, ez is nyomott a latba, de eddig nem bámtam meg, nagyon elégedett vagyok. Amit nem tudok, hogy csak Huawei telóval csinálja a Health app, hogy több forrásból számol egyszerre lépést (teló és perec), vagy bármely másikkal is. Illetve van még 1-2 jel aminek a jelentéséről gőzöm sincs és nincs magyarázat, ez nekem negatív.
    Én pl kíváncsi leszek a tapasztalatodra, nyugodtan írj egy összehasonlítást, minden vélemény hasznos :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák