Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixa

    aktív tag

    válasz Lars #14 üzenetére

    Kicsit ismerős a szitu! :) Anno nekem is elegem lett egy csalódás miatt az androidból és az érintőkijelzős készülékekből. Majd egy idő után (Nokia 6630, Samsung M7500, stb.) visszakanyarodtam és beszereztem egy Blackberry 9780 illetve egy Sony Ericsson arc S-t.
    Kissé furcsa volt a sokgombos kontra gombmentes kombó. De mégis érdekes és szerethető!
    Aztán az arc S esetében jött a második csalódás... Hamar lecseréltem Lumia 800-ra. No, ott már jobban szerettem a dolgokat. Viszont maga a WP7-ben és a Lumia 800-ba igazán csak a GPS volt az ami megfogott. Aztán persze ment eladásra, lett helyette egy LG BL40. Aztán telt-múlt az idő és átköltöztem egy S3-ba. Itt éreztem azt, hogy számomra ez az a készülék ami kell. S itt most nem a prémium szintre, meg a jaj de menő érzésre kell gondolni!
    Szoftveresen és hardveresen is ez egy olyan készülék ami nekem kézre áll, számomra az üzemidő is nagyon korrekt és még sorolhatnám.

    De akkor maradva a problémánál. :)
    Anno a Sony Ericsson X8 nekem full gyári állapotba jó, ha vitt fél napot. De ebbe csak telefon és zenehallgatás volt! Aztán elkezdtem szidni bután! :) Utánaolvasgattam a dolgoknak és megfogadtam a nagyok tanácsát. Kapott egy Task Managert és máris megoldódtak a gondok.
    Tehát van amelyik készüléknél kell egy kiegészítő okosság. S azt se feledjük, hogy azóta már elég durva verziószámváltáson és fejlesztésen esett át az android! Vannak még persze hibák, de nem akkorák, mint régen.

    Mindenesetre igen megfontolandó, hogy milyen készüléket vesz az ember - legyen az akár olcsó akár drága -, és hogyan használja! :)

    :R

    "...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

Új hozzászólás Aktív témák