Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz dreamdancer #40 üzenetére

    Abszolut ertheto ervek, sokaknal emiatt esik ki. Eleg lehetetlen kulsot kapott az biztos.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • MR007RM

    addikt

    válasz dreamdancer #40 üzenetére

    "csak hogy elmondhassam, az én "telefonommal" 10%-kal jobb fotó lőhető"

    Nem ez a lényeg. Szereted a mobiltelefonokat az okosmobilokat, kijelző, proci, játék(talán), stb....minden amit korábban egy asztali számítógép + webkamera képezett, laptop? stb.....Nálad megállt az idő? Vagy megmagyarázták mi a lehetetlen és elhitted. Egy kis szaros mobiltelefon méretű nem lehet képes mindenre.

    Ha csak a telefonálás kell, akkor minek neked okosmobil? Én egy olyan mobilra utaznék ami ha nem is férne el a hátsó zsebemben, de telefonálásra képes(mert attól telefon, de persze nem hűtőszekrény méret) meg a többi.....szuper fotók, mert nálam számít, minden egyben úgy, hogy elfér a kezemben és talán a zsebemben is még. Nem lehetetlen mint ahogy a 90-es évektől volt némi fejlődés.

    Minden az adott funkciók tudásbeli minőségétől függ, vagyis érdemes-e használni azt és megéri-e az elkért ellenszolgáltatást megfizetni érte szerintem. Most minden erről szól itten. Ha ez téged irritál, akkor ezen az oldalon egyre kevésbé fogod magad jól érezni. Egy laptop és netbook nagyobb méret meg nehezebb stb.

    Ha a 90-es években tudtunk vastag nehéz mobilnak nevezett tárgyat hordani magunknál, akkor talán ma is tudnánk. Ha az a tárgy az eltelt évek tükrében, képességekben tud némi új dolgot, fejlődést felmutatni, talán sokunk számára feledtethet mindent. A kérdés az adott funkcionalitást amit tartalmaz használnánk-e az életben. Ok, de milyen az....még esetleg szar vagy már nem és kiszolgál?

    Én egy olyan mobilra pályáznék, ami az élet egyre szélesebb területén a barátom tud lenni, nem csak egy témában a telefonálásban, mert az már 1000 éves. :DDD

    A Nokia a 808-al megutatta kis méretben milyen kamerát tud életre kelteni. Úgy gondolta aztán ez nem olyan fontos az emberek nagy többségének egy mobilban, mert nem használná az életben (aki ezzel nem értett egyett az távozott, mint pl Damian Dinning) bár tudná, ezért lassított a konkurencia javára. Győzött a symbian ellenes lobbi, mely más területekre helyezte a hangsúlyt. Kis méret meg vékonyság és méginkább, mert az a menőbb állítólag, de azért legyen egyre jobb és jobban használhatóbb, csábítóbb a korábbinál. Micsoda ellentmondás nem?

    Minket vásárlókat már meg sem kérdeznek miért fizetnénk többet. :) Nem igazán van választási lehetőség. és nekem ez fáj mobil téren, illetve Nokia téren. Igaz ez Samsung tér. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák