Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hmb

    aktív tag

    válasz pecccccccca #153 üzenetére

    attol hogy megszunt,meg mindig a legjobb rendszer volt.akkor csereltem csak amikor megzunt a messenger.baratnomnek adtam az iphone telom 1 bonap hasz alat utan,o kiorobalta aztan elrakta a szifint a fiokba hogy tartaleknak jo lesz,es mev mindig egy bb z10 est hasznal.
    janeszgol:lehet de szamomra amig tudatosan ugy epitik fel az egesz rendszert, hogy tereljenek az ujabb cuccaik vasarlasa fekle addig kosz nem kell.sajat tapasztalatom idaig az hogy szuz rendszer semmi plussz app telepitve az elso frissitesig franko volt.egy ev utan mar szamoltam a napokat,mikor jar le az elofizetesem es cserelem valamire amit nem akarok falhozvagni.mind a tablet mind a telefon.
    bedibazsa,: azon kivul hogy allandoan kulepett,ujratoltott megszakadt semmi....mondom semmi app,jatek nem volt telepit e tenyleg csak arra vettem higy utazas kozben meg a cegnel netezzek.a telot nagyon nem gyurtem,egy hinap utan elajandemoztam inkabb,a ta let 2 evig hasz alva volt de a vegen reszemrol nagy onutalom kellett hogy verjem szet a muhelyben.a telot ineplusra csereltem.ott a botranyos miniseg zavart.fel ev alatt tonkremeno usb csatlanogo es a krigikan aluli minisevu akksi zavart.most egy note 10+ 5g van, aki kitalata ezt az ivelt kijelzot mert jol nez ki,azt herelni kene egy husdaraloval...

    [ Szerkesztve ]

    a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Új hozzászólás Aktív témák