Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz AS #4 üzenetére

    Főleg a 4 Gb belső tárhely mellé, amihez még megy a 4.4-es touch wiz, amiben nincs app to sd.

  • wortz

    tag

    válasz AS #24 üzenetére

    Istenem neeeeeeeeeeeee már. Baszki ha tudnád, hogy hányszor leírták már ezt, mikor leírom, hogy nekem minimum 8 MP kell. IGEN, TUDOM, hogy nem csak a felbontás számít, DE mivel a mostani telefonomban is 5 MP-s kamera van, és jó képeket csinál, és 4 éves telefon, szerintem JOGOS elvárás, hogy ha valamiért pénzt adok, akkor az minden fronton jobb legyen a mostani cuccomnál. Különös tekintettel arra, hogy én szeretem utólag PC-n nézegetni, uram bocsá nagyítani a képeimet. Lehet akár milyen gyönyörű egy kép, ha 2 MP-s azt nem lehet érdemben nagyítani. Szeretném már ha a középkategória eljutna oda, hogy jobb kamerát kapunk, mint 4 éve a középkategóriában. Ez miért olyan nagy elvárás??
    És az miért van, ha valaki leírja, hogy neki nem elég az 5 MP mindig akad egy szerencsétlen okostojás, aki (a körülmények mindenféle ismeret nélkül) kötelességének érzi elsütni azt a banális hülyeséget, hogy "a felbontás nem egyenlő a minőséggel", vagy hogy "csak az ostobák hiszik, hogy a megapixeltől lesz jobb a kép". Tisztában vagyok a fotózás alapjaival, lényegesen jobban is, mint az átlagemberek 99%-a, és BAROMIRA utálom, hogy ha megfogalmazok egy véleményt, jön valaki, aki "úgyisjobbantudja", még akkor is, valójában a világon semmiről fogalma sincsen.Váhhh...

Új hozzászólás Aktív témák