Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Egy négy éves konstrukcióról beszélsz. Komolyan meglepő, hogy valamennyire lassulnak? (Tudom, hogy irónia)

    Én sem azt írtam sem ott, sem pedig itt, hogy ilyen nem létezik, hanem, hogy kétféle emberrel találkoztam az 5S topicjában is: Akiknek baromira belassult, és akik pedig semmi különbséget nem tapasztalnak. Hál' Istennek én az utóbbi kasztba tartozom, pont ma frissült amúgy iOS 10.3.3-ra. Az iOS 11-et már kérdéses, hogy mennyire fogja szeretni, meg fogja kapni, kíváncsi leszek, de 1-2 évig ez még telefon lesz, az biztos, ami egy '13-as konstrukciótól nem szar eredmény. És az, hogy belassulással is simán hozza a '17-es középkategóriások eredményét szintén nem hiszem, hogy olyan rosszul hangzik, de egyébként jobban teljesít annál.

    Ezt nem értitek, hogy úgy szaroztok 4S-5-5S telefonokat, hogy 6-5-4 éves telefonokról beszélünk, amik még mindig működnek és azon megy a vita, hogy a frissítés vajon milyen hatással lesz rá. Az nem tűnik fel, hogy a másik platformon ezek a telefonok nagy része már a fiókban van, frissítésről pedig már évek óta nem hallottak? (Nem általánosítva, nyilván van akié még mehet, nekem is van ismerősöm Note3-mal.) Nekem semmi bajom nincs egyik platformmal sem, próbáltam hosszú távon mindet, de ezek a dolgok elvitathatatlanok az Apple-lel kapcsolatban. Én csak használom elégedetten. :) Ja és ha ennyit leírok, akkor máris fanatikus leszek.. :U

  • joey04

    titán

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    engem kérdezgetnek mit hogy

    Te elég sok dologgal nem vagy tisztában a rendszerrel kapcsolatban, de adj egy elérhetőséget a testvéredhez is és szívesen segítek neki.

    Erre meg Joey válaszolta hsz-ed előtt 2-vel. A régi telokból más sok minden hiányzik. Úgy ad, hogy közben el is vesz belőle.

    nem írtam ilyet. Soha egy funkciót sem vettek el frissítéssel. de megy a többi csatolmány közé az ügyünkhöz legalább.

    Nagyon sok helyen még XP, meg vista fut a PC-ken, és jól elvannak.

    Akiknél így van, azok gondolom a bejárati ajtót sem csukják be, sőt még az ajtót is leszerelték, és megjelölték hol tartják az értékeiket. Mert kb. ezzel egyenértékű.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák