Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8

    senior tag

    válasz 8 #18 üzenetére

    update: akinek nem működik teljesen jól a hotspot, próbálja meg egy csatlakoztatott eszközön egy chrome böngészőben a böngésző beállításainál kikapcsolni a secure dns-t (azt sejtem csak desktop böngészőknél van ez a beállítás), utána újraindítani a böngészőt, és felkeresni néhány oldalt.
    Ezután, ha van mac-ed, akkor kösd rá kábellel a telefont, és a felugró ablakban töltsd le a csatlakoztatáshoz szükséges frissítést (ha még nem tetted).

    Nem tudom mit változtat a telefon hotspotján (semmit sem kéne), de ezután a két lépés után nagyban javult bármilyen, a hotspothoz csatlakoztatott eszköz internet elérése (kábelen és wifin is), macbook pro, win laptop és android telefont is próbáltam, amikre korábban néhány weboldalnál több nem jött át. Bár még nem tökéletes, továbbra is vannak oldalak amik elérhetetlenek (pl emag), macen tor böngésző egyáltalán nem csatlakozik, smart tv továbbra sem lát internetet, stb

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák