Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheLázs

    csendes tag

    Csatlakoznék a számtalan előttem szólókhoz.

    Garanciaidőn két hónappal túl lévő újonnan vásárolt laptopom kilehelte a lelkét. Nem is volt gamer. Én sem voltam vele gamer.

    A laptop egy érzékeny téma, főleg, ha teljesítményre van kihegyezve. A legtöb hőt zsúfolod be a legkevesebb helyre. Rettenetesen avul, és nem lehet érdemben fejleszteni, dobálózni a használt piacon az alkatrészekkel. Ha besz*psz egy alaplaphibát, akkor vagy sok tízezer forintért (most a 80e használtpiaci értékű laptopomba 40-60e egy alaplap beszerzési helytől függően) új alaplapot veszel, vagy viszed BGA maestro-hoz aki vagy meg tudja szerelni, vagy nem.

    Asztali gép esetén ez egy jóval olcsóbban és fájdalommentesebben megúszható esemény, de oda a hordozhatóság. Én nem vásárolnék gamer notebookot. Nem vásárolnék konzumer notebookot. Nem vásárolnék új notebookot.

    Éljen soká a HP elitebook széria és a nehéz, stramm üzleti noteszek amikkel egy lovat agyonütsz ha úgy tartja kedved! És matt a kijelző szinte mindíg. És tudsz rajta dolgozni, nem kell félni, hogy véletlenül játszani támad kedved mert szinte mind IGP-s.

    Ja, és a maradék lóvéből még egy asztali is kijön arra a helyre ahol a legtöbbet mereszted a tomport.

    [ Szerkesztve ]

    "Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Új hozzászólás Aktív témák