Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78693120

    törölt tag

    Sosem alkudom, hanem megnézem az átlagárat és ha magas, akkor az adott hirdetés nem érdekel, legfeljebb mástól veszem meg.

    Ha meg én hirdetek, akkor kiírom a feltételeket (fix ár - nincs alku, nincs posta, kb. akkor és itt érek rá, stb.), mégis megtalálnak a "mennyit engedsz a felének a harmadából?", "elmész-e az ország másik felébe ingyen" és a "mennyi lenne a posta" típusú vevők.

    Másik még, hogy mindig középár alá hirdettem és ebből is sokan akarnak alkudni a kiírt feltételek ellenére, közben meg a dupla áron hirdetető konkurenciától meg elkapkodják.
    Eleve 10000 Ft alatt meg sem hirdetek semmit, mert nem éri meg az idegeskedés a sok write-only ember miatt és még nekem kell hálásnak lenni a vevőnek, hogy legfeljebb 2000-et ad érte. Inkább a megfelelő gyűjtőbe kerülnek ezek, vagy ha tudom, akkor elajándékozom olyannak, aki hasznát veszi.

    Egy módszer volt, amivel az alkudozókat távol tudtam tartani, de valamiért a normális vevőket is elijedtek: két árat írtam ki a hirdetésben, a fixet és az alkudozósat és kiírtam, hogy az alkudozósat a fix árra le lehet vinni. Valószínű komolytalannak tűnik ettől a hirdetés, talán ez volt a gond.

Új hozzászólás Aktív témák