Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dbj19 #518 üzenetére

    Neeem, ez egy darab Radeon pro duo (ami Fury X2 néven is van) és az Mi8 a nano biossal. (eszközkezelőben a pro duo két Fury seriesnek látszik) Matx lapom van szóval rohadt kicsi a hely amúgy is.
    Mondhatnánk hogy a Pro Duo egy 9300X2 végülis mert 90%-ban hasonlóak, ugyan az a GPU, más a VRM és TDP limit meg ugye van kész gyári vizhűtője.
    A gond az hogy nem megy a crossfire pedig minden adott hozzá. Azaz csak a pro duo megy 2 gpu-val és annyi.

    Kettő 9300x2 meg egy mi8 ahhoz már fizikailag nem lenne elég egy ATX ház meg a 750w-os táp, mondjuk annál már RTX3080Ti szint lenne de 1000w felett zabálna az egész. :DDD Meg azért azt lehűteni esélytelen.
    Drivertől függ minek látja a gép, Nimez driverrel Fury series néven van, gyári amd adrenalin driverrel Fury X2 néven van, a Pro kék driverrel meg Pro Duo és R9 Nano néven vannak. Össze vissza írnak mindent az AMD-nél, maguk sem tudják mi micsoda de mindegy is mert egy és ugyan az a GPU.

    Játékoknál ez csak és kizárólag DX12 mgpu-t támogatónál működhet, Deus ex ilyen meg pár van még de sok értelme nincsen hogy az én 75hz-es monitoromon 100 vagy 200fps-el megy egy játék nekem tökmindegy. :DDD Csak tesztelgetem, nem tartom meg az Mi8-at és a Pro Duo-t sem. Igazából amivel játszok azoknak bőven elég lenne egy Mi8-is csak hát nálam rojtosra kopik az összes pcie slot annyit cserélgetem mert nem bírok megmaradni egy kártyánál sokáig. Kurva az összes. :DDD
    Csak jó poén hogy 100-200eft között ki lehet hozni a 600eft-os kártya szintjét legalábbis nyers erőben meg némely játékban igaz 2x annyit tdp-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák