Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DevilAngelo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár napja én is megkaptam a frissítést a telekomos Z2 telefonomra. Egyelőre nagy csalódás az új rendszer.
    Az adatkapcsolat rendszeresen megszűnt, hiába próbáltam ki/be kapcsolni a Mobil adatforgalmat, kapcsolgatni a repülős üzemmódot, vagy az előnyben részesített hálózattípust állítani, semmi sem segített, kivéve a teljes újraindítás (ami szintén sokkal lassabbnak tűnik, mint korábban).

    Hosszas keresgélések után úgy tűnik, hogy ezt a problémát sikerült orvosolni azzal, hogy a Beállítások/Bizt. mentés és visszaállítás menüből lefuttattam a Hálózati beállítások visszaállítása menüpontot. Ezzel persze minden wifi és bluetooth mentett kapcsolat elveszett, de legalább az adatkapcsolat stabilnak tűnik azóta.

    Kivéve a Wifi-t, mert azt még mindig stabilan elhagyja, ha a telefont egy pár percre magára hagyom. Hiába van beállítva a Wi-Fi fenntartása alvó állapotban Mindigre, rendszeresen kézzel kell kapcsolódni a Wi-Fi hálózatokhoz.

    A másik nagy problémám az akkuhasználat. Az oldalsó gyorstöltővel korábban tényleg gyorsan tudtam tölteni a telefont, de most simán sikerült 19%-ra meríteni egész éjszakai töltéssel. :(
    Az USB-s töltés sem az igazi, mert most reggel is 92%-on volt csak az akku, pedig kb 6 órát volt töltőn. A töltőt biztosan jó, 5.11V-ot és 0.98A áramerősséget mérek töltés közben.

    Van esetleg valami ötletetek, hogyan lehetne orvosolni a fenti problémákat? :F

Új hozzászólás Aktív témák