Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz m1lan #34 üzenetére

    Végre! :R Már azt hittem én nem fogalmazok érthetően. :W

    "Eddig nem találkoztam olyan telefonnal, ami alapból ne jelzett volna."
    Ez komoly? Na, most már Isten bizony megnézek párat. A Xiaomi-k a 6-os Miui óta "pittyegnek", a HTC-m (igaz nem egy mai csirke) viszont csendbe fogadja a töltést. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz m1lan #34 üzenetére

    Persze, hogy nem egyszerű, mivel ez nagyon kevés embert zavar és van értelme. Nekem eszembe se jutna kikapcsolni, akkor sem ha lehetne. Amikor töltőre dugom akkor pittyen egyet és mivel pittyent rá is nézek, mert pazarlóan 1 másodpercre felvillan a kijelző és látom a akku %-ot és az időt. Szívesen megnézném a boltos arcát amikor valaki olyan telefont keres ami nem pittyen csatlakoztatáskor. :D

    Értem én, hogy nem a telefonnal van a baja, hanem a funkció hiányával. Csak azért írtam, hogy akkor másik telefont kell venni, mert ez egy MIUI topik és a MIUI a Xiaomi saját OS rendszere. Itt hozta fel mint eget verő hiányosságát a MIUI-nak, csak az a baj, hogy más OS-t használó telefonok is pittyennek. Ja, a MIUI pittyen, kell venni másik telefont amin nem MIUI van és azon hallgatni a pittyenést és lehet akkor nem ez lesz a legzavaróbb probléma, hogy nem lehet kikapcsolni. :) Amúgy meg erről is szól a Xiaomi. Akinek nem tetszik a MIUI, lecserélheti pittyenésmentere, ha egyáltalán van. :)

    (#35) <Adamsky>
    Elsőre is értettem, csak röhejes probléma. :D Már akinek ez probléma. A másik nagy problémád a zárképernyőn kevés a funkció, Külön ikon van hozzá a MIUI-n "Témák" néven ahol több ezer téma közül csak le kell tölteni azt ami tetszik és a testreszabásnál kiválasztani a téma képernyőzárát és annyi opciód lehet, hogy elveszel benne. Meg kellene ismerni a telefonon futó ROM-ot és akkor be is lehet állítani.

    (#36) DrKapocs
    Az értesítő sávon a gyors kapcsolóknál van egy olyan, hogy "Néma".
    Próbáltad már? Akkor nem fog pittyegni reggel ha lehúzod. :)
    Szólj <Adamsky>-nak is :)

    (#37) Solten
    :D

    (#38) DG790401
    Ennyire egyszerű az eget verő hiba. :C

    (#41) llaszlo
    A másik egyszerű megoldás és akkor még a "Néma" ikont sem kell megnyomni. :C

    (#43) llaszlo
    Ne bonyolítsd neki, túl sok lesz már a megoldás arra amit nem lehet. :)

    EZENNEL KI IS SZÁLLTAM A TILINKÓ PROJEKTBŐL !! :D

Új hozzászólás Aktív témák