Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz balaaazs #46 üzenetére

    Anno a monochrome kijelzős telefonok idejébe még egy 4 colos kijelző is elképzelhetetlennek tűnt volna (szerintem simán írhattam volna akár hármat is). Manapság meg mindenki megbarátkozott már egy 4 colos kijelzőmérettel teljesen természetes dolog a használata. Persze van ugye egy határ ahol már nem találja kényelmesnek az ember a kijelzőméretet mert nem éri át de ez egyénfüggő. Nekem speciel nem jelent problémát az 5,7 col sem sőt mennék akár feljebb is de ez már egy szűkebb csoport ez tény.
    Felső határt viszont azért nem tudok írni mert max 2-3 év múlva megjelennek a tabletté kettéhajtható telefonok amiknek mai szemmel nézve (mármint telefonként) elképzelhetetlenül nagy kijelzői lesznek (8-12 col közé várom) mégis meg fogunk barátkozni a kezelésével mert egész egyszerűen rááll majd a kezünk úgy mint pl az érintőképernyő használatra vagy hogy fotózzunk is a mobilunkkal, elkezdjünk netezni rajta stb.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák