Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz t72killer #28 üzenetére

    Azért nem kerül bele a jobb telefonokban ,mert ezekben rendes BT van ami nem dobja el a jelet x időnként. Nekem one plus 7 van egy nagy rakat ez a telefon,gondol egyet és ledobja a bt-t kb 3 mp és megtalálja újra, a kocsi rendszerével ugyan ezt csinálja.... Samsungnál soha nem voltak ilyen gondjaim, érik részemről a csere csak még nem tudom mit vegyek.
    A 6-8 órát bír egy füles kötve hiszem, hogy ennyit bárki egyhuzamban telefonálna, a készenléti idő lényegesen több.Ha a telefon mellé rakod akkor a telefon tölti így külön a fülessel nem kell foglalkozni. Mikor elrakod a dobozába az is tölti azért 2-3 naponta feltölteni nem egy nagy dolog,viszont ha a telefont mellé teszed akkor azzal sem kell foglalkozni....
    Az sem mai gép,hogy nincs benne bt... lol bocsi ,de ez vicces nagyon, na de még nem is értem,hogy jön a mobilhoz egy pc..... azért nehogy már valaki azt akarja beadni,hogy oda vissza dugdosni a kábelt, másik kézben meg a telot tartani ez annyira jó... A füles egész nap bent lehet a füledben,hallod ha beszélnek hozzád ,hallod a külső zajokat ,zenét akár hangfalból stb ... hívás esetén a telodat sem kell elővenni sok tipusnál.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák