Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Szép,szép de........
    Miért kell ezt erőltetni,főleg beszámolni erről a márkáról és típusról ha itthon nem lesz piaca neki?
    Nehéz már versenyeznie a többi gyártókkal akik a Google Play szolgáltatásokat beépíthetik a rendszerükbe és ellenben a Huawei NEM.
    A 3 távközlési szolgáltatók se biztos,hogy listára veszik a két modellt.

    [ Szerkesztve ]

  • jeni

    félisten

    válasz hunhool1979 #3 üzenetére

    Ja persze aki nem a 3 betűs banknál van annak totál mindegy kihez is van kapcsolata mint BANK-i szolgáltató!
    Ide vehetjük a többi energia szolgáltatókat és akár a Vodafone-t.
    Nincs szerencsém azzal,hogy Magyarországon élek és épen Magyarországi szolgáltatókhoz vagyok kötve.
    Én nem a Huawei minőségét kritizáltam vagy a hardver képességét.
    Az egyik legjobb mobil ami valaha a kezembe került az a Huawei P40 Pro de....

    Csak hát.... egy okos telótól nem csak a Messengert,a Facebookot,az SMS- t és a fényképezést várja el az ember hanem ,hogy egyes teendőit is megtudja oldani vele.
    Épen ez a GOND azokkal a Huawei mobilokkal amin épen a Google Play nem található.

    Nem Kínában élünk,gondolom te sem.

    A Google nincs jelen Kínában.

    Sajnos az adott topikot olvasva jó páran mókolják a P40/P40 Pro telókat.
    De miért is.... :F
    Biztosan kedvtelésből. ;]

    A Gspace meg nem hiteles és nem ellenőrzött szerintem!

    Amennyiben a Huawei vissza kapja a Google Play szolgáltatásokat ,én leszek az első aki újra megveszi a gyártónak a csúcs mobilját!

    Még 1x ,le a kalappal amit a Huawei a mobilok terén elért,de.... az USA nagyon szíven ütötte azzal,hogy megfosztotta a Huawei-t a Google Play-tól és a micro-SD használatától!
    No.1 volt még előtte az EU-ban mikor még a Google Play láttam a rendszerben, és szerte a világban benne volt az első 3-ban.

    ÉS most hányadik helyen áll az eladások terén?

    Annyira jól ment és előkelő helyen állt,hogy elpasszolta a márkát egy másik cégnek Kínában.

    [ Szerkesztve ]

  • jeni

    félisten

    válasz Ricardo #6 üzenetére

    Nem gond ,csak a HMS-el kapcsolatban nem fedi az igazságot.
    Árnyaltan fogalmaznak meg benne. A fontosabb szolgáltatók megszüntetik a támogatást vagy nem is lépnek be oda. Elhiheted ebben van tapasztalatom,volt többször is hátrányom ebből.
    Kényszer megoldás az volt,hogy eladtam a Huawe-it mert tovább már nem volt kezelhető a dolog.
    Harmony OS 3 is úgy van beállítva,hogy ide is eljut.A korábbi verzió sem jutott el idáig.
    Tudomásom szerint még egyetlen gyártó által megnevezett termékén sem jelent meg Európában.

Új hozzászólás Aktív témák