Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Pikari #10 üzenetére

    Őöö, melyik évtizedben maradtál?....
    Vegyünk egy nem túl komoly gépigényű játékot, én azzal az eggyel játszok csak: War Thunder:
    - FHD-ban a 75 HZ-es 27"-os IPS monitoromon, hogy a maximálishoz közeli beállításokkal ketyegjen stabil 75 FPS-sel (és akkor itt nem 144 Hz-es monitorról beszélek, hogy 144 fps kelljen, meg FHD felbontásról van szó) nem árt egy RX 580 8 GB kártya, amiről tudjuk, hogy 2016-os cucc, és használtan most 45-60 ezer között mozog. És ezzel a kártyával igazán szépen fut.
    - prociból nem igényel sokat, de azért egy Sandy Bridge (2. generációs) 4 magos i5-ös nem árt, ha van alatta, azzal már szépen elketyeg

    10-15 ezerért nem találsz olyan videokártyát, ami ezt 720p-ben közepes beállításokkal elviszi.... És akkor még nem is hardcore gépigényű játékot hoztam példának.

    És ezzel azt a minimumot írtam le, amivel FHD-ban, szép beállításokkal játszható a játék, és egyik hardver sem horror kiadás, hanem olcsónak nevezhető a játékhoz

    Bárhogy is nézem, ez nem 10-15 ezer Ft-os videokártya kategória, és nem Core 2 Duo/Athlon 2 kategória.... :D

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák