Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Mumukuki #163 üzenetére

    Egy szóval sem állítottam hogy nem lehet megkerülni vagy megoldani a problémát, mindíg van kiskapu, nyilván nekem is eszembe jutott a fenti megoldás,
    Itt arról van szó, csak arról ment vita hogy megint feleslegesen nehezítettek a munkánkon. Mert egyszerűen még nem lehet eltüntetni a világból a flasht mert túl sok helyen van még használatban. Így csak felesleges visszaélés a piaci hatalommal amit az Adobe csinál, így csak kicsesznek egy csomó emberrel, akiknek rengeteg plusz munkája lesz, kiskaput keresni az IBSZekben vagy megoldásokat amik nincsenek kizárva.

    tiobe: Nem ti nagyítjátok fel a veszélyt a valóságosnál sokkal nagyobbra hogy igazoljátok az Adobe lépését.

    qualistrom: IBSZ azt is kimondja milyen böngésző telepíthető. Meg ha gépekről magától trölődik csak a virtualizáció marad vagy egy még régebbu flash. De mivel az adobe a honlapról is törölte, ráadásul régóta netinstallos volt ezért nehezebb is beszerezni illetve ha máshonnan szerzed be ott van a veszély hogy buherált.

    De ismétlem soha nem állítottam hogy nem fogom tudni megoldani csak hogy az adobe részéről egy szemét lépés volt úgy ahogy meglépte és ez a lényeg. Nem megoldási javaslatokat kértem. Csak sokan értetlenkedek hogy egyáltalán mért probléma.

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák