Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz HuMarc #28 üzenetére

    Teljesen mindegy, az iOS-szel sem fog bírni a WP8. A Nokia rossz lóra tett. Talán ha droidos készülékeket is kiadnának, az segítene. Pedig még mindig vannak jó cuccaik, csak nem hozzák össze a dolgokat. Egyrészt az Asha 308 és 309 ígéretesnek tűnnek, de azokon nem sok haszon lesz, ha valóban úgy árazzák majd, ahogy ígérik. Viszont a saját rendszert nyugodtan fejleszthetnék tovább, szerintem van benne potenciál. Aztán ott a PureView, amit beledobhatnának a Nokia OS-t (azaz S40-et :) ) futtató Asha Touch telókba is (vagy tennének rá Androidot), szabnának valami kedvező árat neki, amíg kimásznak a gödörből és máris feljebb kapaszkodnának pár hellyel. Ehelyett vagy aranyáron kínálják a telefonjaikat, vagy olyan sz@rokat adnak ki a kezeik küzül, amit 3 éve ők maguk is szégyelltek volna. Oké hogy alsó kategória, de például a C1-01-ben milyen már a VGA kamera, ami ezt a fotót készítette!? :U Inkább akkor ne raktak volna bele semmit. Csak a saját sírukat ássák folyamatosan.

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Peterson_ #55 üzenetére

    "Én mindenesetre örülnék egy symbian reneszánsznak.
    Kérdés, hogy mi olyat tudna nyújtani, amit a konkurensek nem."

    Nem kell többet nyújtani a konkurenseknél, elég ha jól használható a rendszer és (okostelefon esetén) van rá sok alkalmazás. Amint az iOS példáján látjuk, még a testreszabhatóság sem szükséges.

    Amúgy azt nem tudom miért nem dob ki mondjuk a Nokia egy olyan készüléket, amin eredetileg Nokia OS (Symbian) van, de ráteheted a WP8-at, vagy az Androidot is, ami letölthető hozzá? Vagy Ballmer papa ennek nem örülne? Pedig kevesebbet kellene fejleszteni így, hiszen egy hardver, egy dizájn, adna el 3 készüléket. A Lumia sorozat külsőleg pofás és kellően erős is, szóval nyugodtan megjátszhatnának vele ilyesmit, mert azon kívül hogy WP fut rajtuk, nincs velük különösebb gond.

Új hozzászólás Aktív témák