Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz INGJOKE #2 üzenetére

    Pontosan, aki meg 4-sel meg 512Mb-tal nyomul az fulladjon is meg, h nem vesz új telefont :B

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • ZooLee

    őstag

    válasz INGJOKE #2 üzenetére

    Ami jár a juzernek az jár és oda is adják... :)

    Sőt, még rá is segítenek, le is tolják a torkán, akár akarja akár nem :DDD (Na jó, ezért már megkapták a magukét az iOS 7-nél, vissza is vettek :) )

    (#4) adamssss: Ezért terjedt jobban a 7, mert 3gs és előtti modellek már nagyon keveseknek van csak.

    Ebben nem feltétlenül vagyok biztos. Telefont valószínűleg már elég kevesen használnak a régiekből, de a tabletekből is jelentős mennyiséget adtak el, és azok gond nélkül üzemelnek, nekem is van egy iPad (1) ami hibátlanul működik a mai napig. frissítettem amíg lehetett, aztán most maradt a régi állapotában. De ez nem számít, mert - ahogy már írták - ezek nincsenek benne az összesítésben.

    (#17) GeryFlash: Tisztában vagyok vele, ezért visszás nekem ez a hosszú termék támogatottság, mert egy idő után a user csak szív vele

    De az az érdekes, hogy nem egységesen rossz mindenkinek, minden készüléken a frissítés, van, ahol a régi készülékeken is hibátlanul megy. Tehát nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy mindenképpen használhatatlan. Ettől függetlenül természetesen egy downgrade lehetőség mindenképpen jó lenne, különösen ezekben az esetekben... :(

    (#19) Touch-ko: Milyen 2-3 GB-rol beszelsz?

    Gondolom arról a 2-3 (4-5) GB-ról, ami az OTA frissítés elvégzéséhez kell... Ami elég gáz szerintem is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák