Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djzolko

    tag

    válasz Integra #21 üzenetére

    Na látod, hogy tudsz tisztességgel beszélni egy másik emberhez. Vitatkozni jó, mert sok mindenki megértését segítheti, fejleszti az emberek gondolkodásmódját, ésatöbbi, ésatöbbi, de a nincs agyad okostojás óvodás stílus.

    Mindazonáltal úgy gondolom, az írott és online sajtónak köszönhetően kicsit túl van már ragozva az adatvédelem. Ma már mindenkinek van email címe, mindenki kap és küld emaileket, azok az adatok is valakinek a kezében vannak. Ha hotmailed van, a micro-nál, ha gmailed a google-nél, ha saját domaines, akkor a tárhelyszolgáltatódnál. A felhő részben már hozzátartozik mindenki életéhez és az esetek többségében a cégek ezeket az adatokat a törvényeknek megfelelően kezelik.

    Most hirtelen nem tudom, mire használnám a skydrive-ot, de egész biztos találnék neki való feladatot, ha wp7-eznék. Személy szerint addig, amíg ez rendszer, ez a program, vagy fene tudja mi nem bukja el, én bizalmat szavazok neki. Ezernyi fényképem van fent a google szerverein, amiket küldözgettem, vagy kaptam, illetve a picasa-n, ezek mind olyanok, hogy bármikor bárki előtt vállalom érte a felelősséget. Lehet a neten úgy élni, hogy nem teregeted ki a szennyesedet, és akkor nincs félnivalód, viszont élhetsz az újdonságok kényelmével (adott esetben) és paranoiás sem leszel. (Az E/2 általános esetre értendő) Például egy ilyen jegyzet szkennelő programnál (ami a hírben szerepelt) kifejezetten hasznos, ha mondjuk az elkészült pdf-et szinkronizálja a szerverrel, pc-n már nézegetheted/nyomtathatod is. Ki kell még alakulni a megfelelő online kultúrának, de a jelenlegi fejlesztések szerintem megmutatják az irányt. Az én fiaim már nem fogják winchesteren tárolni az adataikat, erre fel mernék tenni egy korsó sört.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák