2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) san01

san01
(őstag)

Érdekes, hogy a kedvcsináló videón nincsenek gombok, a leaken pedig vannak. Tokgyártóknak is szép mutatvány lesz, ha az oldala érintés érzékeny lesz. :)

HTC 10! Origin: Captain_Adamica

(#2) marcarc válasza san01 (#1) üzenetére

marcarc
(tag)

Én nagyon félek tőle, hogy egy "gusvány" üveg telefon lesz. DE ne legyen igazam. Nekem a többi U szériás sem tetszik. A tokok, na az tényleg érdekes lesz.

(#3) slimshady válasza marcarc (#2) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Nekem se jönnek be a U szériás készülékek. Kíváncsi vagyok rá mit alkotnak most, bár ez az üvegkonstrukció már unalmas.

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#4) Obyboy válasza slimshady (#3) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ha az üveg már unalmas akkor a fém vagy a műanyag milyen?

"Míg véredben az alkohol, ne motorozz gyalogolj!"

(#5) moleculez válasza Obyboy (#4) üzenetére

moleculez
(őstag)

Most a kerámia a prémium. Lehetne esetleg fa, vagy valami szénszálas megoldás.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#6) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Jo, jo, gondoltam magamban....majd meglattam az also kava kialakitasat, es lapoztam.

(#7) san01 válasza Kasya (#6) üzenetére

san01
(őstag)

Helyesebben: "... és lapoztam, DE! előtte még beírtam egy teljesen felesleges hozzászólást."

(#8) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Ránéztem a képre, és az első benyomás:
Uuuu...

Marshall London - telefon gitárerősítő logóval

(#9) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Ez a telefon annyira sem hoz lázba, mint egy 150 kilós, 70 éves, sötétes bőrtónusú transzvesztita prostituált... :(

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Dr. 444Hertz válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Miért, lehet, hogy nagyon magas, izmosabb, irtó jól tartja magát, és jól néz ki ruhában :D

(#11) Kasya válasza san01 (#7) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Nem. Lapoztam a forumra... de ertem en, hogy kotekedos kedvedben vagy, biztos erzed a frontot.
A megjegyzesem pedig relevansnak tekintheto, mert a kepen lathato keszulek also kialakitasat erdemes jobban megnezni, foleg, hogy a minosege miatt nem is feltetlen eszreveheto. Ami szerintem amugy borzalmas.

(#12) san01 válasza Kasya (#11) üzenetére

san01
(őstag)

Érdekes, hogy a tegnap Xiaomi csúcsmodell alatt senkinek nem jutott eszébe, hogy mekkora kávája van. Neked sikerült a 6. hozzászólásban megfigyelned ennél a HTC telefonnál. Valahogy mindig be kell nyögnie valakinek a kávát. Szánalmas az össze HTC hír alatti hozzászólás rész.

(#13) atikó válasza san01 (#12) üzenetére

atikó
(senior tag)

Egyetértek, a csamcsungot meg az ájfont azt nem szapulják azt istenitik is, persze feltehetően azért mert kapnak szép támogatást.(kulombozo hirportálra gondolok)

(#14) Juhaszatti válasza san01 (#12) üzenetére

Juhaszatti
(tag)

Nekem speciel nem a káva méretével van gondom, hanem a kialakításával. A Xiaomin pl úgy van elhelyezve a home gomb, hogy alatta és felette ugyanannyi káva van. Itt szimmetriának nyoma sincs.
Persze lehet hogy valakinek ez bejön, a Motokon is hasonló, csak talán kevésbé szembetűnő mert nem ennyire keskeny a home gomb.

(#15) Kasya válasza san01 (#12) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Ertem, tehat az en megjegyzesem neked "mindenkire" kihat.
Az, hogy a 6. hsz lettem, az olvasok/forumozok erdektelenseget mutatja a hirhez, hogy tobben nem szoltak hozza elottem.

Tegnap nem nagyon olvastam hireket, nem is lattam es nem is kattintottam ra emlekezetem szerint a Xiaomira. Ha a tobbieknek megfelelt, akkor biztos nincs vele gond. Az en velemenyemet itt akkor is tartom, ha tetszik neked, ha nem. Szerencsere a forum es bongeszo addon is segithet a "Rejt" funkcio kiaknazasaban. :R

(#14) Juhaszatti: Latom akkor masnak sem tetszik a kialakitas :B

[ Szerkesztve ]

(#16) san01 válasza Juhaszatti (#14) üzenetére

san01
(őstag)

Ilyen érvekkel szerintem senkinek nem lenne baja. :) HTC 10-en is így van eltolva, számomra nem zavaró, de nem tudom mi a koncepció mögötte. :)

(#17) Nyugis válasza san01 (#12) üzenetére

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Szerintem a htc az ami szánalmas.
Lejárt lefutott nincs innováció.
Regi lejárt lapkaval szerelt.
Persze igy még nagyobb lehet a haszon mintha csúcs modell lapokat tennének be.
Aki még is ilyen telefont választ magára vessen.

(#18) san01 válasza Nyugis (#17) üzenetére

san01
(őstag)

Olvastad a hírt amúgy?

(#19) Ricardo válasza Nyugis (#17) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Mit kellene kapnia a Snapi 835 helyett? :F

(#20) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(senior tag)

Ez is jó rusnya lett. Mondjuk szép HTC-t még nem láttam. Ideje lenne bezárniuk a boltot.

(#21) atikó válasza LosBlancosrm (#20) üzenetére

atikó
(senior tag)

már bocs de neked kellene becsukni a szádat, hogy ilyen ostobaságot ne írj ide! Mi az ami nem tetszik a kinézetükben? Talán az hogy nem olyan klón mint a nyamvadt ájfon meg hulladék csamcsung? :W

(#22) Dr. 444Hertz válasza atikó (#21) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Azért az U Ultra után nem lennék ebben olyan biztos...
Bár tény, hogy a szépség szubjektív.

(#23) Ricardo válasza Dr. 444Hertz (#22) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Vannak szép HTC-k, de ezt most valóban nem találták el. Az a csillógós "zongoralakk" kinézetű hátlap valahogy (ezen a képen nekem) elég bazári benyomást kelt.

atikó:

" nem olyan klón mint a nyamvadt ájfon meg hulladék csamcsung?"

Nyamvadt, hulladék meg csamcsung.... :U

Erre komolyan szükség volt?

(#24) atikó válasza Ricardo (#23) üzenetére

atikó
(senior tag)

kissé kiakadtam amit írt, mert a nyakamat rá , hogy valamelyik két márkát szereti.

Más: szemezgetek az U ultraval de csak mert dual sim és tudja a tanya 4G-t, nekem sem jön be a hátulja, már ott tartok hogy vagy one me vagy e9+ veszek, de megvárom a nagy ágyút. 10 vettem volna de sajna a dual sim fontos

(#25) cudarz

cudarz
(tag)

A videón az ujjak nyomásából, a squeeze szóból és ezalatt a görbülő U betüből arra következtetnék, hogy csak bizonyos pontokon lesz nyomásérzékeny, ami így nem annyira izgalmas.

(#26) LosBlancosrm válasza atikó (#21) üzenetére

LosBlancosrm
(senior tag)

Majd te döntöd el, hogy mi legyen a véleményem, nem? 😂😂😂 Ahhoz még sokat kéne nőnöd. U Ultra(gagyi) után a helyedben meg se szólalnék. Egyébként Huawei Mate 9-esem van. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

az a babszem nyomoritott home gombot mernem felejtik mar el ? vagy illesszek mar be pont kozepre hat az atyauristenit mar

(#28) Matada2.3

Matada2.3
(PH! addikt)

A negatív külső dizájnváltást csak a sok sok új fícsör és hasznos funkció tudja ellensúlyozni. Van még remény.

[ Szerkesztve ]

Finn the human --> Huawei G8

(#29) atikó válasza LosBlancosrm (#26) üzenetére

atikó
(senior tag)

nem én döntöm el,de ha ez a véleményed akkor nem hiszem, hogy nekem kellene nőnöm!

[ Szerkesztve ]

(#30) h4h01

h4h01
(fanatikus tag)

Ez az üveg ház nekem se gyerebe..A HTC 10 fémháza után egy ilyen valahogy lelombozó..

Eddig egyik idei csúcsot se venném, de a Oneplus új cucca azért még érdekel, és a V30 is várós

[ Szerkesztve ]

(#31) jacis

jacis
(PH! kedvence)

A HTC legalább annyira elvesztette a fonalat mint az LG. Kár értük.

Samsung Galaxy S7 edge

(#32) Ricardo válasza jacis (#31) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

A G6 szerintem jó lett. Ha a HTC kijönne valami hasonlóval sikeres lehetne.

(#33) marcarc

marcarc
(tag)

Hihetetlen csapongást érzek náluk. Az hogy a 10 nem úgy teljesitett, mint ahogy várták, nem feltétlen a készülék vagy a design hibája. Akarki akármit mond a 10 egy szuper készulék, még ma is párban van pl az lg G6 al. Szerintem a problema jobban kereshető a marketing hiányában, de az ég szerelmére évek óta mindenki ezt szajkózza. Nem jutott el hozzájuk?

(#34) san01 válasza marcarc (#33) üzenetére

san01
(őstag)

Valóban, nálam is van fent jópár app, de a sebességre, kamerára, készülékre nincs panaszom. Ettől függetlenül a marketingjük 1,.

(#35) TTTotya válasza Nyugis (#17) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Snapi 835 lejárt lapka? Te most jöttél vissza a jövőből, vagy húsvét óta, még nem józanodtál ki?

Személy szerint én nagyon várom a készüléket.

(#36) jacis válasza Ricardo (#32) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

Volt a kezemben és a G5 sikeréhez hasonló sikert jósolok neki.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#37) Ricardo válasza jacis (#36) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Még nem láttam élőben, de pofásnak tűnik a képek/videók alapján.

Kíváncsi vagyok az U árazására. Mondjuk a felső kategóriában annyira nem lőnek fölé mint szoktak, de most kellene egy jó marketing nekik, és egy brutálisan vonzó ár a sikerhez.

[ Szerkesztve ]

(#38) jacis válasza Ricardo (#37) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

Tavaly volt a htc 10-nek is marketing. Sőt sztem kimondott jó ötlet volt focis vonal, de nem hozta a várt eredményeket. Az én véleményem az hogy csak jó árral lehet újra visszatérni. A Huawei is az elején az árral nyerte meg a vásárlókat. A honor vonal meg a mai napig azzal taról. HTC irreálisan drágán adja azt amit más a jóval olcsóbban előállít.

Samsung Galaxy S7 edge

(#39) cudarz

cudarz
(tag)

Aki a részletekre is kíváncsi: [link] Lesz újra BoomSound Dual Speaker stb. Érdekesnek ígérkezik.

(#40) kromatika

kromatika
(PH! addikt)

Sajnos csak úgy mint a többi U-s széria, ez sem tetszik.

(#41) A 2. Vesztes válasza cudarz (#39) üzenetére

A 2. Vesztes
(senior tag)

Köszi a linket!

Minden tetszik a telefonon, de..... 3000mAh??????? Hát ezzek kiverik nálam a biztosítékot! Elmagyarázná valaki, hogy miért jó ez a gyengécske aksiméret a csúcskategóriában??!!

Minimum 4000mAh kellene bele szerintem!

Vuff?!

[ Szerkesztve ]

HTC ONE M9+(IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + Meizu M5 + iPad Er2 + pörköltelnyelő lik a fejen.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.