Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Tutu7030 #36 üzenetére

    A tavszamlanal ket lehetoseg van.
    1. Belepek, uj szamla, kifizetes MCM azaz megkerem hogy kuldje at, csippan a mobil, jelszot adok, kesz.
    2. Alapbol beallitod automatikus fizetesre valamelyik fiz. eszkozodet, ez utobbi lehet a MCM is -- na itt volt nalam problema, mert altalaban deli 12-kor jott az uzenet, ami raadasul nalam nem is a leghangosabb, es par perc mulva annak ellenere nullazta, hogy ejfelig meg hataridon belul voltam (nem mellesleg mcm-mel - is - ki lehet fizetni lejartat is). Elonye, hogy a fizetesi hatarido utolso napjan megjonne magatol, mert elore minek fizetnem ki (foleg a honap vegen jovo szamlaknal ciki ez, mert meg nincs penz kifizetni, a hatarido ugyan a kov. honap, csak akkor mar nem jon ertesites csak mondjuk a T-tol a +500Ft a kov. szamlaba). Csak epp kifizetni mar mire kezhez veszed a mobilt, feloldod stb. nem lehet.
    Azt megertem, ha mondjuk az elozo szamlat az ugyanattol a szolgaltatotol egy uj erkezese felulirja, vagy mondjuk 24 ora mulva torlik, bar ennek valos kockazatat nem feltetlen latom inkabb csak mint altalanos biztonsagi elv, de ezt a nem klikkelessel kikuldott szamlat legalabb par oraig tarthatnak.

    Aztan lehet, hogy ez javult... de nem neztem mostanaban, majd legkozelebb atallitom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák