Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz PuMbA #66 üzenetére

    nemtom mi a problema, miert nem valid az, hogy 5xxx alatt ott a 3xxx ?
    a 3700X 8 maggal lassabb, de olcsobb ( oke, Alzan nem ) is, mint az 5600X, alatta meg ott a 3600XT, 3600X 3600 es boltbol is elhozhatoak. Kb. az osszes letezo B es X lapban mennek, lehet Chaserkedvence 20K B450 Giga vagy csucs X570.
    Oke, 3600/3600X dragabb, mint a hasonlo teljesitmenyu Intel, de arban es teljesitmenyben is az 5xxx alatt van :D

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

  • Chaser

    titán

    válasz PuMbA #66 üzenetére

    akármennyit is profitozik intel, alsóbb szegmensre nagy igény van, illetve amd-nél csak lenne ( :
    ilyen 100e+ kategóriás cpu-kat sokkal kevesebben engedhetnek meg maguknak mint 50e alatti szegmensben - vagy ha meg is engedhetik sajnálják rá a pénz -
    de most ugye felborult minden, aki csillióat' kiad vga-ra kb letojja hogy drágább valamennyivel a cpu

    hokuszpk
    3700x-ek most nagyon jó árban vannak, abból is látszik mennyire nem a ft gynegülése, karácsony meg egyebek volt a 3100/3500x/3600-ok veszte

    az meg nagyon igaz, hogy ha drágább is a 3600 mint a 10400f, a lap sokkal olcsóbb alá és full oc képes
    11400f meg ahogy nézem azért jóval drágább és most az van alig :d

    azért a kis b450m s2h-ban a 3800x is elég szépen elkaristolt:) ramokról ne is beszéljünk, láttátok ;]
    megnézem melyik intel lapban megy ekkora teljesítméyt egy 10700..jah nem nézem meg, sosevót' olyan lap, esetleg dupla annyiért jó esetben
    4 magosat gamere én sem vennék már, de 6 magosat sem...mondjuk kocázni' a 4c/8t is jó, de mióta betoltam forza alá a 3800x-et az húwááááó :d azt még a 3600 nagyon nem hozta, mindegy milyen erős vga volt mellette
    5600 passz, azt nem próbáltam, de nem is fogom, ha megint pc-zek 5800x vagy 3800x megint

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák