Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsid

    senior tag

    válasz Chaser #138 üzenetére

    már van, egyre több és csökkennek az 5xxx árak

    Gondolom ebben az is közrejátszik, hogy a készlet javulásával pánikszerűen elkezdték kiszórni a scalperek a náluk lévő készletet nehogy véletlenül rájuk rohadjon.
    Pár hete nálunk a bolti készlet gyakorlatilag nulla volt, de facebook marketplaceen mindig volt eladó, bontatlan dobozos, számlás Ryzen 5xxx. Most már úgy harmadik hete van normális készlet a Ryzenekből, hirtelen feltüntek a helyi licites oldalon az új, bontatlan Ryzenek 1frankos indulóról. Május közepén pl ~126 000Ft-ért ment el egy R7 5800x, 75 000-ért Ryzen7 3700x, Threadripper Pro 3955WX 185 000-ért ( ebből pl több elment a napokban ).

    Boltban videókártyát még mindig nem kapsz, ugyanezen a licites oldalon hegyekben állnak a bányász rig-ek új videókártyákkal, van hogy 6-osával vannak benne a RTX3080-ak, de simán videókártya is mindig van, új, számlás..

    Nekem nagyon úgy tűnik a készlet javulásával a scalperek pánikeladásba kezdtek.

    <tRucKdriFteR>

  • carl18

    addikt

    válasz Chaser #138 üzenetére

    Még lehetséges jön idén egy Warhol frissités az Am4 foglalatban! :)
    6 nanométer TSMC oldalán gyártva, nem volna rossz ha netalán még készlet is volna belőle.

    Hát én is úgy vásároltam a 1600-at hogy átmenetileg jó lesz aztán váltok feljebb. Egy időben mentek a hírek hogy lesz 5600 220 dolláros áron, csak akkor nem tudtam hogy ilyen készlet hiány lesz.
    Hát Ryzen 3600-ra gondoltam mint csere vagy 3700X a jövőben.

    Bár a jelenlegivel sincs gondom, pár egy szálas játékot leszámítva jól teljesít! :D Starcraft 2/GTA 4 amiknél be tud esni az fps.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák