Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz doc #28 üzenetére

    Az nem az MS bűne, ha valamihez csak MS-re írnak drivert. ;)

    Alex91:
    Gondoltam, hogy erre ugrani fog valaki. ;] Driver-ek, akkuidő, stb. A Win7 egy MBP-n csak szenvedés, ahogy eddig hallottam. Maga a BootCamp okos cucc. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Aeromester

    csendes tag

    válasz doc #28 üzenetére

    doc, a számból vetted ki a szót. Én egy nemzetközi vállalatnál dolgozom és 5000 userből kb. 1000 használ Mac-et. Én a munkahelyen spec. Windows XP-t használok, otthon alu Macbook. Minkettőn dolgozom (!), de a Mac-en jobban érzem magam és MINDENT meg tudok oldani, amit a PC-n is. Milyen Office kompatibilitási problémáról tudunk? Én is pont fordítva nyilatkoznék erről.

    Az AD, Sharepoint és társai-val kapcsolatban annyit, hogy nálunk is domain van a cégnél, komoly AD policy-k és minden, amit el lehet képzelni. Mégis, hogy tudjuk használni a Mac-et? Egyáltalán honnan jön valakinek az ötlet, hogy vállalti környezetben nem lehet használni, amikor régen "szinte csak erre a szegmensre" gyártott az Apple és egyre több nagyvállalatnál megtalálhatók az Apple gépei. Ott vajon semmilyen biztonsági intézkedést nem tesznek/tettek? Könyörgöm, az amerikai vállalatoknál már a SOX is elég indok arra, hogy védett és jól visszakövethető rendszert használjanak.

    Amúgy az Active Directory és a multi-domain már a Panther-től kezdve stabilan elérhető volt a Mac-eken. Az Apple nem őrölt meg annyira, hogy az enterprise megoldásait a kukába dobja!!

    Nem tudtam megállni, hogy ne szóljak hozzá ;-)

    U.I.: EGY dolog van, amit nem tudok elviselni OSX alatt: nyomtató driverek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák