Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz buvartacsko #13 üzenetére

    Ez relatív, attól függ mire mennyi időt hagynak, el tudnak ők a semmiről is beszélni 1 órát, de ha kell bele tudnak tömöríteni 3 témát is. Az iOS 6 biztos előtérben lesz, hisz ezt már mindenki várja, és szintúgy az OSX-et.

    Ami már nem olyan nagy fontosságú, az az iCloud és a Siri felhasználói élmény bővítése, tehát milyen plusz funkciók kerültek bele, de szerintem erre nem kell sok idő, mert olyan lényegi változás nem történhetett.

    A Macbook Pro vagy a többi széria megújítása, ami vagy be fog következni, vagy nem, de szerintem nem, mert tavaly sem mutattak be semmilyen géppel kapcsolatos újdonságot, csak szoftvert, és ez szerintem így is fog maradni, ezért is marad ez fejlesztői konferencia, nem pedig gépnézegetés, szerintem.

    iPhone-al kapcsolatban semmi hír nem lesz, eddig sem árultak el semmit, ezután sem fognak, ez borítékolható.

    Apple Tv-t ha beleveszik, akkor azt az iCloud köré fogják elhelyezni időben, előtte vagy utána. De valószínűnek tartom, hogy erről sok szó nem fog esni, mert előtérben az iOS, és az OSX fog szerepelni.

Új hozzászólás Aktív témák