Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Dunbar nem azt mondta, hogy az IOS Appstore-on olyan nélkülözhetetlen programok vannak, amelyek nincsenek más platformra. Mindössze annyit mondott, hogy az Appstore kínálata túlmutat mind a WP7 mind a Symbian kínálatán. Ez egyébként szerintem is így van.
    Sőt, nekem (a mostanában annyira sztárolt) WP7nél a Symbian is sokkal szimpatikusabb.
    Dunbar az összehasonlításba nem vette be az Android-ot...és ezt nagyon jól tette ;]

    ui: Látom, közben nagytakarítás volt. Érdekes módon én nem vettem észre sértegetést egyik fél részéről sem. Úgy néz ki, hogy vagy túl érzékeny itt valaki vagy én vagyok túlzottan toleráns típus..

    [ Szerkesztve ]

  • G-Guts

    aktív tag

    Szerintem sem volt itt semmiféle trollkodás. Ez itt egy fórum, ami általában arról szól illetve arra való, hogy az emberek egy témáról elbeszélgessenek. Igaz, hogy volt egy kis enyhe "debate" néhány fórumtárs között, de ez mind a mobilokommunikációs eszközök témakörében történt. Ráadásul nem hinném, hogy itt valakinek is a lelki világába gázoltak volna bármelyik hozzászólással. A fórumon az emberek általában vitatkoznak, nincs ebben semmi rossz, főleg úgy, hogy nem nyilvánult meg senki sem trágár módon. Ennyi erővel egy európai parlamenti ülést is be lehetne mindig azonnal tiltani, amint kialakul egy kis vita a különböző érdekeket védő képviselők között. Az sem lenne mindig feltétlen előrevezető, Naugye!

Új hozzászólás Aktív témák