Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz neooen #20 üzenetére

    Bizonyos szintű elvárásaim vannak, de ahogy mondtad: nálam egyáltalán nem az a fő szempont, hogy a rendszer szmúsz legyen, annál sokkal fontosabb jellemzői is vannak egy okostelefonnak, amikben jellemzően ez a Lumia és az összes többi WP mobil is eléggé a legalján van mindennek, kb az egész rendszert a parasztvakítós UI-ra alapozták.

    A magok száma tényszerűen jobb teljesítményt ad. Te pedig épp azt magyarázod hogy ez nem számít mert a WP-n is szmúsz minden animáció. Akkor most kinél is van a parasztvakítás? :U
    Már előre látom amikor majd jönnek a 4 magos WP telók a szokásos néhány évvel lemaradva, akkor varázsütésre hirtelen nem lesz parasztvakítás a 4 mag, és az lesz a menő.
    Iszonyatosan óvodás ez a fajta érvelés. Évekkel elavult vast árulnak közel annyiért mint a ténylegesen csúcs hardverű S3-at. Ezek mind szilárd tények, és ennél többet nem is állítottam. End of story.

    Most tényleg magyarázzam el a tényleges teljesítmény fogalomnak a jelentését? :F
    Szerintem nagyon is tudod te hogy mit jelent, csak valamiért direkt úgy csinálsz, mintha nem értenéd.
    Ez pedig a többiekre is vonatkozik. És amíg itt tartunk, addig egyszerűen nincs értelme vitatkozni, mert nyilvánvalóan csak azt értitek meg abból amit mondok, amit meg akartok érteni belőle (ami talán még óvodásabb, mint a fent említett viselkedés), az ilyen vita pedig sehova nem vezet, így részemről be is fejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák