Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz maddogsilver #20 üzenetére

    Nem akarok flémet generálni, isten ments, de ezt a WP/droid dolgot sajnos a mindkét oldali flémbojok miatt sosem lehet normálisan kibeszélni, és ezt sajnálom :( Pedig biztos sokat lehetne tanulni belőle mindkét oldalon.

    Én 7.5 - 7.8 - 8.0 után/mellett teszteltem alsó kategóriás androidot, és volt pár dolog ami tetszett, de pár csempés és notificationos dolgot nem tudtam megoldani rajta, ráadásul ha nagyon nekiálltam berhelni, a vége mindig az lett, hogy hiába a nagy testreszabhatóság, ugyanazt a felületet kaptam, amit anno Symbian-nál használtam, így végül annyira nem fogott el az a hú nekem köll droid érzés.

    Most a 8.1 mellett gondoltam kipróbálok egy közép - felsőkategóriás droidot is, hogy legyen valós összehasonlítási alapom, aztán lehetne erről valahol diskurálni, de félő, hogy pár percen belül OFF-Flame topikká válna :(

    Ismeretségi körömben többen váltottak droidról WP-re, és majdnem mindenkinek bejött, főleg azoknak akik nem felsőkategóriáról váltottak, és akik nem űbergeekek. Viszont olyan ismerősöm is van, aki visszatér majd droidra, mert pár app ami neki szükséges nem elérhető WP-n. Remélhetőleg ez is idővel változni fog ...

    Meglátjuk.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák