Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz MaUser #14 üzenetére

    Ja és természetesen ezekre van igénye azoknak a vásárlóknak, akik eddig pl. tömegével vették az iOS vagy android alapú készülékeket... :DDD Ja nem...ez csak azon 1%-nak az igénye, akik WP topikokba mennek trollkodni. :W

    Egyébként meg...diákok, hallgatók és a fiatalok (vagy a szüleik) azok akik többségében ezen készülékeket veszik és ezzel beállítják a statisztikákat.

  • jockas

    senior tag

    válasz macskea #62 üzenetére

    Egyáltalán miért jönnek az androidot istenítő emberek WP topikba? Én soha nem nézem az androidos topikokat, mert nem érdekel. Lehet irigykednek, hogy Windows és mégis jobban fut, mint az ő rendszerük? :DDD Nem látom a logikát...lehet azért, mert nem vagyok pH troll. :)
    Egyébként ahogy én látom minden témakörben ez megy...anno kértem egy kis segítséget egy alsó kategóriás Inteles gép várárláshoz (külön kiemeltem, hogy Inteles), aztán jöttek amd-s ajánlással. Elfogadom én, hogy nekik az a jó, de ha a segítséget kérőnek nem az, akkor miért erőlködnek? Persze, hogy az amd-s trollnak állt feljebb, hogy nem tetszett az ajánlása. :D

    Visszatérve a WP-ra...már jó pár hónapja használom a L920-asomat és nem érzem magam korlátozva semmilyen téren. Lehet velem van a baj, hogy egy telefont telefonnak használok és nem http servernek vagy rom tesztelő készüléknek. :D Persze ennek a rendszernek is vannak hiányosságai, mint a többinek...de akinek nem tetszik, az nem vesz ilyet. Az utcán az istent hirdetik (meg hogy haragszik a világra), itt meg az androidot (és hogy szaracsempe, mert az ördögtől jött)...tipikus hittérítés. Röviden: szánalmas. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák