Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Jól tudjuk, hogy a SE költségcsökkentés gyanánt 2000 fős leépítést vett tervbe. Ennek hullámait olvashatjuk.
    Minden egyes ilyen hír alkalmával temetni fogjátok a gyártót?!
    Ebben mondjuk a ez a portál is ludas, ugyanis a hírek szempontjából teszi a lovat a temetkező kedvű olvasók alá.
    Nincs hír, hogy tegnaptól kapható az Xperia X1. :Y
    Arról sincs, hogy szintén tegnaptól kapható a 8 megapixeles C905. :Y
    ...és még sorolhatnám.

    Bezzeg az INNOV8, az bejelentésre került.
    Anno volt egy cikk, hogy a Samsung EISA díjat kapott.
    A SE kapta európa legjobb zenemobiljának járó EISA díjat(W980. Erről már nem olvashattunk ezen a portálon, holott ígéret volt rá. :(((

    Ennyit a pártatlanságról.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #12 üzenetére

    "szerintem itt még akkor is tiltakozni fognak a se hanyatlása ellen ha már 5 éve becsődöltek
    változnak az idők fel kell fogni végre"

    Értem. Akkor most fogjam az összes eddig SE mobilom, mert merészel a SE 2008-ban gyengélkedni, zúzzam,törjem őket ripityára, és fikázzam ahogy bírom?!

    Hát, tudod ez nem az én stílusom. Anno a Siemens-t is sajnáltam, hogy kiesett a játékból, és a Motorolát sem szeretném látni eltűnni.

    Libria:Hidd el, minden SE fan tisztában van a 2008-as anyagi helyzettel. Nem tehetünk mást, mint kitartunk.
    Lehet kritizálni a termékpolitikát - kell is, mert bizony elkényelmesedett a gyártó - de azért az túlzás, hogy csak a rosszat kell írni a SE-okról.
    Az elmúlt pár hónapban - hiába a SE volt az első aki a 8 megapixeles kamerát hivatalosan is bemutatta... - semmi jót nem kapott, sőt, egyre inkább szapulják.
    Ha valaki erre téved, csak a fikatömeget olvassa, ami miatt nem vesz SE mobilt, holott neki az nagyon is megfelelne, és akkor mitől menne jobban a cég szekere?
    Egy ilyen helyzetben ösztönözni kellene a rengeteg fika helyett, mert így tényleg tönkremegy a cég.

    Az pedig rettenetesen gyerekes viselkedésre vall, hogy valaki - valakik mindig az épp legmenőbb céghez csapódnak, a többit pedig a pokolba kívánják. Lehet egy vagy két év múlva fordul a helyzet, akkor meg már a poklot is megjárt cég lesz nekik a menő, és a többi ismét mehet a sunyiba.

    Ja, legalább 5-10 ilyen hír fog mág napvilágot látni az elkövetkezendő időszakban, mert ugye 2000 alkalmazottról volt szó. Most kb 470-480-nál tartunk.
    Bele sem merek gondolni micsoda fikatenger lesz mindegyikben, holott mindenki tud a leépítésről szóló hírről.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #19 üzenetére

    Igazad van, temessünk! ;]

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák