Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz djgeg #211 üzenetére

    És a Google ígérte valaha, hogy a Nexus készülékekre garantáltan 1-2 napon belül ott lesz az OTA frissítés a megjelenés után? Szerintem ilyen soha nem hangzott el és azzal, hogy 3 hetet kell várnod még mindig hónapokkal rövidebb idő, mint a többi gyártónál, akik csak nagyon nehezen tudnak kiizzadni valami bugos fost.

    Ha az jobban bejön ahogy az Apple csinálja, akkor nem értem miért nem váltasz arra. Nem szarkazmusból mondom, igazat adok, hogy OTA frissítésben sokkal jobbak. Éppen ezért nem értem ezt a nyihogást, lehet választani. Mikor megvetted a Nexus 5-öt, akkor sem volt titok, hogy az OTA frissítéseket szakaszosan adják ki egy kb. 3 hetes periódusban. Én is voltam már olyan szerencsétlen, hogy egyszer csak az utolsó körbe fértem bele és 3 hetet vártam, de általában megvolt mindig egy héten belül. Pedig én az első 4.1 óta sok frissítést megéltem már Nexus 7-el.

    Én viszont a részemről meg tökre örülök, hogy van 2012-es Nexus 7-re hivatalos Lollipop. Ez a készülék pont most két és fél éves! Ez nálam többet ér annál, mintsem azon nyafogjak, hogy miért nem jön azonnal.

    És ismétlem: Az első naptól fogva telepítheted az új rendszert manuálisan. Nincs egyetlen kattintásos telepítő, hogy az informatikához kevésbé értők inkább maradjanak az OTA mellett, de a lehetőséged megvan. Egy "adb sideload xy.zip" parancs az egész, nem atomfizika. Eddig mindig vártam az OTA-ra, de most nem volt türelmem, nagyjából 10 perc volt az egész folyamat, azt is beleértve, hogy telepítenem kellett az Android SDK-t meg előbányászni egy USB kábelt.

Új hozzászólás Aktív témák