Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz MaciG #1 üzenetére

    Végig a mostani alaplapi hangkártyámmal volt tesztelve, azaz egy 7.1 CH HD Realtek ALC892 Audio Codec, ami párosul egy THX TruStudio PRO-val.:)

    Kleroo: Próbáltam pedig nem az lenni, de ezek szerint így sikerült.:) Nos amit leírtam, az tényleg úgy gondolom, én jobbnak hallom és látom a Z906-ot, de ennek ellenére nagyon kis különbség az hangzásilag, ami köztük van, de nekem ez is hallható, ezért tartom jobbnak.

    Kérésedet teljesítve viszont, ha még ma tudom, akkor beleírom kiegészítésként, hogy miről, milyen hangosan és mivel próbálgattam.:K És elnézést, hogy ezt kihagytam.:R

    A mélynél nálam nem volt annyira fontos minden esetben a brummogás, bár néhol jól jött, sokszor viszont nem. A Z906 sub nem brummog, de nem érzem a hiányát, mert azt a basszust, rezgést visszaadja, ami nekem leginkább kell, és azt jó minőségben teszi az én meglátásom szerint.

    Szerintem az egész hang részére vonatkozó kérdést az átdolgozott erősítő oldja meg, ami új, ezáltal hallom jobban őket, nem azért, mert más lenne, mert tudom, hogy ugyan azok, mint a z-5500-ban voltak. A beállítások ugyan azok voltak, mint előtte, semmin sem változtattam, csak maga a POD ajánl már fel kevesebb beállítási lehetőséget hangzás téren.

    És köszi, tényleg örülök neki, és tényleg amatőr íze van, mert hangtechnika téren az is vagyok, és a cikk írásban sem mozgok hazai pályán. De azért próbálkozok...:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák