Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bart1111

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretném én is megosztani veletek a tegnapi nap történetét!
    Egy MX 3200-as bill-egér párosításom volt már legalább 3 éve, de 1 hónapja a billentyűzet vevője rakoncátlakodott(1m-ről volt hajlandó működni). Tudtam, hogy a bolt ahonnan vettem 2 évet vállalt garanciába így már ott tartottam hogy eladom, így rosszan hátha kell valakinek. Előkotortan a dobozát és ott vettem észre az 5 évre szóló Logitech garit. Felmentem a logitech honlapra, hogy írok nekik egy mailt, de csak telefonszámot találtam ezért felhívtam őket. Rögtön fel is vették, elpanaszoltam a gondom, kaptam pár "okos" tanácsot, de az lett a vége, hogy kapok egy csere MX 5500-ast! Nem hittem el amit hallok, pláne úgy hogy se számla fénymásolatot nem kérnek és az MX3200-asmora sincs szükségük. Elvileg jövőhét közepe felé ér ide a cucc mert jelenleg nem volt raktáron nekik.
    Most hogy olvasgatom a fórumot látom hogy többektől kérték, hogy törjék szét aztán képet küldjenek, számla másolat stb. Nálam ez kirívó eset vagy csak már nem érdekli őket az egész cécó?
    Mindenesetre igen is korrekten kezelik a vevők részéről a dolgot! Tuti, hogy továbbra is Logitech fan leszek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák