Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz ncc1701 #17 üzenetére

    Szóval az a profi, aki nehéz egeret használ, az valójában nem profi, mert a profik nagy része könnyű egeret használ, magyarul a könnyű egér a profi, és aki mást használ az nem profi, tehát aki könnyű egeret használ és profi, az valójában csak pszeudo-profi.

    [ Szerkesztve ]

  • daveoff

    veterán

    válasz ncc1701 #17 üzenetére

    Abban a topikban volt már vitám ezzel kapcsolatban, szerintem ez nem így működik, inkább hagyjuk. Ott még mindig az ezer éves MS egeret ajánlják játékra... Jelenleg már nem a quake szerű fps játékok, meg két gomb+görgő gamer egerek világát éljük(régen nem is nagyon volt "gamer egér"), az már elmúlt. Én igenis hasznosnak találom a plusz gombokat, főleg ilyen összetett játékokban, mint pl a BF4, ki is használom a nagy részét a gomboknak. A másik meg, ahogy a kolléga is mondja, nem az egér súlyától lesz valaki pro gamer, nekem az aimom nem változik különböző súlyú egerek esetén sem, egyszerűen az agyam, és az izmaim alkalmazkodnak, és kész, de nekem a nehezebb jobban bejön....ennyi. Hasonlóképpen vagyok a DPI-vel is, egyszerűen nem tudok olyan alacsony DPI-vel játszani, mint amit ott ajánlanak, mert full csuklóból játszok, apró mozdulatokkal, és kell a 2000-2500dpi, ahhoz hogy lekövessem a játékot. Lehet nem vagyok olyan pontos mindig, inkább korrigálok, de gyorsabban tudok reagálni, tipikus reflex játékosnak tartom magam. Abban viszont a másik topikban is egyetértenek, hogy jelenleg nem nagyon van jobb szenzor, mint ami a G502-ben van, és ez szerintem elég fontos érv egy pro gamernek. :R

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Új hozzászólás Aktív témák