Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    Na megkaptam, éppen beüzemelés alatt áll.
    A doboz kicsi fehér, rajta a készülék hátlapjának a képe, mondhatni, hogy letisztultan elegáns.
    Benne a telefon, az akksi, USB kábel és töltőfej, valamint egy ránézésre hanyagolható füles (továbbá a szokásos papírok; garancia, biztonsági figyelmeztetés, Quick Guide - részletes User manualt a netről kell letölteni). A fülhallgató hangminőségét a továbbiakban tesztelem, de még ha szépen is szólna, akkor sem bejövős, mert nem agybadugós, másrészt a Brainwavz R1-gyel úgysem veheti fel a versenyt.
    A telefon nagynak tűnik a Gallant Duo után, pedig csak 0,2 inch-el nagyobb a kijelző (4,3 vs 4,5), ám a keret íves; ez optikailag nagyít a készüléken, mindamellett, hogy a kijelző alatti terület kicsit szélesre sikeredett.
    A hátlap mintázata nekem kissé sok, de ízlések és pofonok... a két hangszóró és a kamera kialakítása egységet képez, az anyaghasználat jó; matt gumiszerű műanyag, tehát véletlenül sem csúszik. Az ujjlenyomatokat gondolom ugyanúgy nem gyűjti a hátlap, mint a Gallant, hiszen ugyanaz az anyag.
    Az előlapi hangszóró és mikrofon vörös szinű, vékony, hosszúkás, mikrolyuggatott csík, kissé besüllyesztve, ami nekem kifejezetten tetszik, olyan - jó értelemben vett - tuning feeling-et áraszt miatta az előlap.
    Bal oldalon a micro-USB aljzat, sajnos ajtó nélkül, alul semmi, felül a Jack, ami a hátlap ives volta miatt ovális (ez is jópofa) és a vörös színű bekapcsoló gomb. A Gallant hátoldali kapcsológombja zseniális volt, sajnos az E1 hátlapi kialakítása ezt gondolom nem tette lehetővé, ezért került felülre, mentségére legyen mondva, hogy azért épp jó helyre tették, mert kézre áll. Jobb oldalon egy sötétszürke fémes hatást keltő, ám műanyag hangerőszabályzó, ami egészen elegáns, ám ha rajtam múlt volna, akkor ez is vörös színű lenne, erősítve a készülék "tuning" jellegét.
    Az összeszerelés jó, a készülék kisebb tekergetésre nem ad hallható választ, értelemszerűen nem erőltettem, mert ugye nem tesztkészülék, hanem sajátom.
    A többit később osztom meg, ha már eleget töltődött és kissé belaktam...

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák