Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekem a s2011/v3 bejött, a kínai féle ráhajtós hűtőkkel. (amik gyak amd féle rögzítésűek)
    Persze el lehet rontani de mondjuk ha fül lenne a proci oldalán amivel meg lehet fogni akkor nem lenne nagy gond.
    Csak csavarozni ne kelljen, nehogy már eszköz kelljen egy procicseréhez.
    Nekem igazi horror amikor a fő gépemen cserélni kell procit. s3647 rögzítése valami elborult egy művelet, a hűtőre kell rárakni a procit amit persze a keret nem tart meg tökéletesen és attól félek hogy beleesik az egész a foglalatba amikor raknám bele.
    s478nál gyakorlatilag az összesnél a proci a hűtőre ragadva jön re amikor rászárad a paszta. (mai napig nem jöttem rá hogyan kell leszedni a hűtőt normálisan)
    s939/AM2/AM3 hűtő rögzítése talán a legjobb amit csak kitaláltak, kallantyút rá egyik felén majd másikon is és ráhajtani.
    s775/115x meg törik már az évek miatt de új korában sem volt az igazi.
    s462 na az fail ha nehéz hűtő kell rá, de azért hihetetlen mit elbírt a socket amekkora erővel raktam rá néha hűtést.
    s604/771 gépházon vagy alaplapi keret ami csavarós, háát azét nem az igazi.

    Na szóval valami proci keret amivel meg lehet fogni, aztán beleilleszteni majd ráhatjani lenne a legjobb szerintem, hűtőben meg maradna a gyári keretes beakasztós lehajtós cucc.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák