Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz oriic #27 üzenetére

    Ne ez de rohadt menő úgy ahogy van :Y

    (#31) bali :

    Ez viszont béna ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz nuke7 #68 üzenetére

    Ne is mond... utálom az óriási telefonokat... én 2006-tól 2017-ig egy Sony Ericsson K800-at használtam.

    Ugyan mellette 2014-től 2017-ig volt egy céges Samsung Galaxy S3 LTE (2GB RAM) telefonom is, de kezdetben annyira nem voltam kibékülve a méretével.

    Egyedül a navigáció miatt örültem a SE K800-hoz képest hatalmas kijelzőnek :D

    Aztán 2017-ben otthagytam a céget és így az S3 LTE-t is.

    Mivel a K800 már igen csak nem bírta akku idővel meg bele kóstoltam az érintőkijelzős telefonok világába így lett gombokért egy Huawei P8 Lite-om. Azzal tökéletesen meg voltam elégedve akkor. Nálam a telefon az telefon és akkor max navigációra használtam.
    Meg amúgy nem élek nemi életet a telefonommal :DDD

    Majd később kaptam céges SIM-et. Így 2 SIM volt a telefonomban, de azt meg az akkuja nem bírta a P8 Lite-nak... aztán lett egy Meizu Pro 7 ami megint tök jó volt mindenre amire szántam és használtam azt a telefont.

    Viszont egy idő után valahogy a sebességével nem voltam megelégedve. Jó volt a telefon és csak tized másodpercekre voltak adott helyzetek amikor azt éreztem hogy lassú LENNE.

    Aztán kicsit meghülyültem és vettem idén március közepén egy Samsung S10e-t. Ez már haladós-tempós telefon. Jól lehet vele fotózni amin még a különféle AI és egyéb képjavító funkciók is tudnak javítani. A kijelzője nagyon szuper.

    Viszont ennek a Pro 7-hez képest az akkuja gyengébb... kb úgy érzem magam most mint a Huawei P8 Lite-al... az is addig volt jó ameddig nem került egy 2. SIM kártya a telefonba. Hiába állítottam be hogy a 2. SIM csak 2G-t kapjon meg amit még lehetett variálni, de nem segített.

    Igen tudom vannak jobb telefonok (drágábban) és nagyobb méretben, de nekem feleslegesen túl nagy egy adott képernyőátló-hosszúság felett a telefon. Amit már nem tudok kényelmesen zsebre vágni (amit úgy igazán anno csak a SE K800-al tudtam megtenni...).

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák