Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    Jól van, már jobban érzem magam, hogy benéztem ide és látom nem csak én várok türelmetlenül. :)
    Még október, nagyon max novemberben szeretnék új készüléket és a G4-nél én is rettentően megszoktam az LG feature-öket.
    Az a baj igazi alternatívája sincs nagyon számomra a V30-nak, ezért is bosszantó hogy a szokásosan tökölnek...
    Nálam ami még szóba jöhetne az az S8 (viszont Samsung, hajlított a kijelzője és gyengébb audio-ban és debil helyen van az ujjlenyomat olvasója), a Mate 10 (ebből viszont csak a gyengébb lite és a prémium változat lesz idehaza ha minden igaz, a normált nem akarják behozni... előbbi viszont nem az a kategória amit akarok, utóbbi meg marha drága lesz ahogy hallottam...). Kb ennyi. :( iPhone-okat is nézegettem kíváncsiságból, de siralmas ahogy kinéznek abban az árkategóriában 2017-ben és a rendszer is taszít még mindig...
    Úgyhogy nagyon ajánlom az LG-nek hogy igyekezzenek (az az egy tartja bennem a reményt, hogy sose tudnak a hazai mobilosok semmit, úgyhogy semmit nem jelent ha fogalmuk sincs mi lesz holnap... vagy csak egyszerűen nem akarnak kiadni infót... ez utóbbi a mániájuk -> nekik dolgoztam csak nem a mobil részlegnél).

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • BloodRay

    veterán

    válasz Reinkz #653 üzenetére

    Igen, használható azért az S8 ujjlenyomat olvasója is, csak a V30 megoldása jobb szerintem.
    Nekem is megingott egy kicsit a bizalmam az LG mobilokban (nekem is volt alaplapcsere a G4-ben), viszont másrészről példaértékű volt a garanciálisz szerviz. Meg nekem tényleg nagyon hiányozna az LG felülete, megoldásai. Céges mobilom Samsung(igaz csak egy A5) és annak a felülete (tudom az S8 tud pár extrát) messze nem olyan mint az LG-é.
    Legfőképp az audio képességei, a kamerája és a lapos oled kijelző miatt szereném egyelőre megvárni a V30-at.
    Kérdés persze mikor jön egy újabb olyan hír ami miatt azt mondom hogy "na menjenek a fenébe" és mérgemben megveszek valami mást... Ne tudjátok meg hány dologban olyan a cég mintha szándékosan szerenének keresztbetenni maguknak...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • BloodRay

    veterán

    válasz koxx #710 üzenetére

    Sose bontottam ki egyik telefonom füllhallgatóját sem... Van normális fülhallgatóm és fejhallgatóm is, nekem ne csomagaoljanak egyel több ipari hulladékot feleslegesen a dobozba.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák